Cabal Termleri !

mertcan143

Yeni üye
18 Eki 2010
14
0
Isviçre/Cenevre
Merhaba arkadaslar ben uzun bir suredir cabal oynuyorum ama bir turlu terimlerini cozemedim ornet stun nedemek ?critical RATE critical dmg vb... yardimci olursaniz sevinirim iyi forumlar

pain01

Yeni üye
10 Nis 2012
10
0
:):) kardesim ben 4 senedir oynuyorum.. mesala stunt dededigin dondurmadir genelde wizlerin g.master comp trans i stunt lidir adami dondurur cb(combo)sini bozmanı saglar ciritcal rate cirit oranidir. ciritcal dmg cirit vurmanı saglar.. baska bilmedigin kısaltmalar olursa mesaj at yazarım sana :) yardimci olabilmişimdir inş.

SollekS

Yeni üye
20 Nis 2012
6
0
Ankara
Stun: Karşıdaki player'i veya mob'u dondurmak demek fakat pvp'de adam combo yaparsa stun olmaz.Kasarken stun skiller öok fayda saglar.
Critical rate: Critic vuruş yapma oranıdır. "%" si vardır.Yüzükle en fazla %30 gelir.En fazla %50 yapabilirsin tabii max.cr item kullanmıyorsan
Critical damage: Critic vuruş yaptığında vereceğin damageyi arttırır.En fazla Fb ve Fs'de var.Cd'nin sınırı yoktur
Resist cd,cr,stun...:Bu karşıdakı player'in cd ve cr'sini ,stun yapma olasaligini düşürür.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.