Çakma sony kameralı mp4 player yardım ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

codeslm

Üye
25 May 2009
61
0
Arkadaşlar bir tane çakma sony mp4 kameralı player aldım sonra sorun çıkarttı resim çekiyordum kaydetmiyordu virüs girdiğini düşünerek biçimlendirdim bu sefer açılmıyor ve pc ye taktığımda USB olarak algılıyor ama okumuyor Yardım edin lütfen:confused:

mustafa169

Katılımcı Üye
9 Eyl 2009
558
0
Gazi_aYınTaP
arkadaşım bndede vardı ama bitane bndede her taktığımda amp mp3 bilmemne yüklüor yani itunes qibi bişe neyse işte bnde bi ara format falan attımda o kendi bilgileri silinmedi bu arada onun kendi bilgilerini bi kenarda tutması lazım neden öyle yapmıski bu arada onun driveri falan varsa yükle belki geri getirebilir...

nakres_38

Uzman üye
10 Ağu 2009
1,586
0
kardeşş..makınan kendisini formatla..kendi hafızasını resetle yanii..hem o hafıza kartını çıkarda foto çekmeyi dene..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.