çalınan gmail ve instagram hesabımı nasıl geri alabilirim

agrzm

Üye
15 Mar 2018
118
0
uşak
merhaba arkadaşlar benim hesaplarım çalınmıştı maillimi ve facebook adtesimi geri aldım ama instagram la facebookun ilişkini kaldırmış ap adresini falan herşeyini buldum instaya kayıtladığı gmailinide nuldum ben bu gmailimi veya instagram hesabımı nasıl alırı

Moderatör tarafında düzenlendi:

SessizKalpler

Kıdemli Üye
17 Ocak 2016
4,911
21
.
Merhaba değerli üyemiz;
Eğer instagram'a kayıtlı mail adresinize erişebiliyorsanız o zaman instagram parola hatırlama linkine tıklayarak parolanızı sıfırlayın.

https://instagram.com/accounts/password/reset/

Instagram hesabım çalındı, kayıtlı email farklı görünüyor:

Instagram hesabınız başkaları tarafından ele geçirildiyse yani hack edilip şifreniz çalındıysa yapmanız gereken bu durumu instagram'a bildirmektir.

SMS ile şifreyi geri alma

Eğer Instagram uygulamasında telefon numaranız kayıtlı ise SMS yolu ile şifrenizi yenileyin.

Telefondan Instagram uygulamasını açın.
Giriş ekranında Giriş detaylarını unuttum bölümüne dokunun.
SMS gönder'i seçin.
Parola yenileme linki gelecektir. Parolanızı değiştirin.
Yeni parola ile hesabınıza erişin.

Eğer Telefon ve SMS ile ilgili sorurunuz varsa çalışana hacklenen Instagram hesabını geri almak için aşağıdaki destek talebi işlemini yapın:

Telefonda instagram uygulamasını açın.
Giriş detaylarını unuttun mu? Giriş yapmak için yardım al seçeneğine dokunun.
Kullanıcı adı veya e-posta kullan'ı seçin.
Hesabını bul kısmına kullabıcı adınızı yazın.
Açılan ekranda Daha fazla yardıma mı ihtiyacın var? seçeneğine dokunun.
Instagram'a kayıt olurken kullandığınız email adresini "Kaydolurken kullandığın e-posta adresi " bölümüne yazın.
Benim fotoğraflarımın olduğu kişisel hesap seçeneğini seçin. Instagram hesabınız Marka hesabıysa diğer seçenekleri seçin.
İsteği gönder ekranında Hesabım başkasının eline geçti seçeğini işaretleyin.
En alt kutuya "Bunu daha çabuk çözmemize yardımcı olacak detaylar ekle" bölümüne ek bilgilerinizi girin.
İsteği gönder butonuna dokunun.
İsteğinize cevap 3-4 günde verilebilir. Sabırlı olun. Cevap alacaksınız ama bu bazen bir haftayı bulabiliyor.

İyi forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.