çalınan hesap hk

GetSmart

Üye
29 Tem 2017
73
0
Beyler hesabım çalınmıştı 1 kişi olsun yardım etmedi pazartesi çalındı çalan kişiyi buldum satıyo hesabları isim falan filan herşey değişmiş hatta satmış bile nası alıcam yardım eden yokmu

Moderatör tarafında düzenlendi:

GetSmart

Üye
29 Tem 2017
73
0
ya üstümüzden insanlara yazılar yazmış bulup indiricem onu hiçbi bilgiside yok elimde acill alıp etmem lazım ve adresini bulurum hesabı aldıktan sonra

GetSmart

Üye
29 Tem 2017
73
0
hocam 48 saat içinde herşey değişmiş ben yinede desteğe yazdım benden kagıda kod yazıp istediler yazdım fotoyu yolladım hala donuceklerde biz görcez

21 kdı hesap çalındı 19.8 e ddüştü

GetSmart

Üye
29 Tem 2017
73
0

k1ng0120

Üye
29 Eki 2009
145
0
İstanbul
Kağıda kod yazıp fotoğrafınızı gönderdikten 1 - 7 gün arası geri dönüş yaparlar.

Senden büyük bir ihtimalle
Hesabı ilk kayıt ettiğinde kullanmış olduğun e-postayı isteyecektir.

Bu cevap vermeleri 2 gün de sürebilir 2 haftada aklın'da bulunsun üst üste form atma 1 tane form at bekle.

Dèfacer

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,621
1
Siber Büro Amirliğine gidebilirsin veya savcılığa..
ama önermem neden çünkü hesap yüzünden hep mahkemeye gidip gelirsin ifade için sana önerim adamı bulmandır adamı bul fake hesapla bir süre dost ol falan sosyal mühendislik felan yap onun hesabını çalarsın ödeşmiş olursun oda yaptığının ne kadar tehlikeli ve önemli olduğunu fark etmiş olur.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.