Çalınan Instagram Hesabı Nasıl Geri Alınır veya Kapatılır?

D5TDEMIR

Yeni üye
17 Kas 2023
3
0
Eşimin eski instagram hesabi ele gecirildi ve suan hesap herkese acik kullanici adi degismis ve icindede özel mesajlar bulunuyor, hesabı nasıl geri alabilirim yardımcı olur musunuz?
simdiden cok tesekkür ederim
saygilar

Moderatör tarafında düzenlendi:

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,114
348
Merhaba arkadaslar az önce yolladigim mesaj gittimi bilmiyorum tekrar yazmak istedim
esimin eski instagram hesabi ele gecirildi ve suan hesap herkese acik kullanici adi degismis ve icindede özel mesajlar buluniyor sizden ricam benimle iletisime gecip hesabi kapatmanizi istiyorum
simdiden cok tesekkür ederim
saygilar
Selamlar
Eşinizin Çalınan İnstagram hesabında fotoğrafları mevcut mudur?

Son düzenleme:

Losemis

Uzman üye
11 Ağu 2018
1,114
348
evet eski hesabi
zamaninda silmemis sadece aktiv konumdan cikarmis simdide hesab baska bir kisinin elinde malesef
Güzel haber :)
eşiniz çalınan hesabı için taklit formu doldurabilir böylece form'a girdiğiniz e postaya 24 saat içinde onay e postası gelecek ve eşinizin TC Kimliği ile selfie çekilmesi istenip atılması istenecek attığınız taktirde 24 saat içinde hesap kalıcı olarak silinecektir.
Taklit Formu İçin Tıkla (Sırayla Birisi Beni veya Bir Arkadaşımı Taklit eden bir hesap açmış / Evet taklit edilen kişi benim) seçmeniz gerekmekte ve ek bilgi kısmına hesap çalındı yazmayın "birisi benim fotoğraflarımı ve adımı soyadımı kullanıyor" yazmanız gerekmekte.

Tüm Formu eksiksiz doldurduğunuzda forma yazdığınız e posta adresine onay e postası gelecek(sık sık gelen kutusunu kontrol edin) ve orada istenen bilgileri doldurup maile cevap vermeniz gerekmektedir.

D5TDEMIR

Yeni üye
17 Kas 2023
3
0
eşiniz çalınan hesabı için taklit formu doldurabilir böylece form'a girdiğiniz e postaya 24 saat içinde onay e postası gelecek ve eşinizin TC Kimliği ile selfie çekilmesi istenip atılması istenecek attığınız taktirde 24 saat içinde hesap kalıcı olarak silinecektir.
Taklit Formu İçin Tıkla (Sırayla Birisi Beni veya Bir Arkadaşımı Taklit eden bir hesap açmış / Evet taklit edilen kişi benim) seçmeniz gerekmekte ve ek bilgi kısmına hesap çalındı yazmayın "birisi benim fotoğraflarımı ve adımı soyadımı kullanıyor" yazmanız gerekmekte.

Tüm Formu eksiksiz doldurduğunuzda forma yazdığınız e posta adresine onay e postası gelecek(sık sık gelen kutusunu kontrol edin) ve orada istenen bilgileri doldurup maile cevap vermeniz gerekmektedir.
cok tesekkür ederim simdi dediginiz gibi tüm islemleri gerceklestridik 24 saat icinde cevap gelcek dogrumu

help_23

Basın&Medya Ekibi Çaylak
20 Haz 2023
177
53
5 dk her yerde

sizi gerçekten tebrik etmek isterim diğer kullanıcılar gibi yok brute force yapın yok phising yapın demiyorsunuz gerçekten tebrik ederim sizin gibi bilgili kullanıcılar olduğunu görmek güzel

iyi forumlar...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.