Çalınan Instagram hesabı nasıl geri alınır?

Mbosen11

Yeni üye
15 Ağu 2022
9
3
Kurucu maılım var fakat cok eskıden actıgım ıcın hesaba ulasamıyorum calan kısı suan dolandırıcılık yapıyor cıft korumalı hesap yapmıs numara kendının e posta kendının baska bır yolu yokmu

woxr1n.online

Katılımcı Üye
18 Nis 2022
600
302
Kurucu maılım var fakat cok eskıden actıgım ıcın hesaba ulasamıyorum calan kısı suan dolandırıcılık yapıyor cıft korumalı hesap yapmıs numara kendının e posta kendının baska bır yolu yokmu
Eğer dolandırıcılık yapıyorsa emniyete git olanları anlat yoksa adın karalanır veya adına mahkeme vs. açılabilir

woxr1n.online

Katılımcı Üye
18 Nis 2022
600
302
Yani bu iş bitti soguk ıc mı dıyorsun kardesım
Öyle Yani Yada Hesabı Kapata Bilirsin 100-200 tl'e belki daha ucuz'a yapanlarda Vardır

Öyle Yani Yada Hesabı Kapata Bilirsin 100-200 tl'e belki daha ucuz'a yapanlarda Vardır
Koskaca sayfada bunu ben hack yaparım dıyen yokmu adam amerıkayı hack lıyo :)

Koskaca sayfada bunu ben hack yaparım dıyen yokmu adam amerıkayı hack lıyo :)
İnstagram Hacklenemez Hesabı Almaya Çalışırlar Onlarda Eskisi Kadar Çok Şey Olmadığından Dolayı Phishing Yaparlar Yani Oltalama
E Zaten Çalan Adamda Seni Oltalama İle Kandırmış Yani Bu İşlere Uyanık Biri Başka Biri Bunu Phishing ile Çok Zor Kurtarır.

1997tekinn

Yeni üye
15 Ağu 2022
9
0
evet dedikleri doğru oltayı yediren oltayı yemez yani 1.000 değil 10 bin versen calan kişiden hesap ister en fazla oda önerim 100 tl ye hesap spam atablirsin veya ilk önerim sana gelen mail varsa bunu ben yapmadı de kayıtlı olan telefonunu gir 24 saat içinde dönüş olur eğer oda yoksa mail yani diğer önerim intgram şifremi unutum de hesabın kullanıcı adı değişmis ise daha basit olur senin için bütü adımları geç kod gelme menüsünde hesabım calınmıs farklı kişi elinde butonuna bas aktif kullandığın mail tel ve cihaz bilgisi gir reels ön kamera modu gelicek kendini çek sağ sol ön şekilde zaten yardımcı oluyor şifren aktif maild geliyor link ile bukdar :) olmaz deme ümit kesme 3 gün önce aldık ama dikkat etmen gereken bilgiler eksiksiz olmalı.

Mbosen11

Yeni üye
15 Ağu 2022
9
3
evet dedikleri doğru oltayı yediren oltayı yemez yani 1.000 değil 10 bin versen calan kişiden hesap ister en fazla oda önerim 100 tl ye hesap spam atablirsin veya ilk önerim sana gelen mail varsa bunu ben yapmadı de kayıtlı olan telefonunu gir 24 saat içinde dönüş olur eğer oda yoksa mail yani diğer önerim intgram şifremi unutum de hesabın kullanıcı adı değişmis ise daha basit olur senin için bütü adımları geç kod gelme menüsünde hesabım calınmıs farklı kişi elinde butonuna bas aktif kullandığın mail tel ve cihaz bilgisi gir reels ön kamera modu gelicek kendini çek sağ sol ön şekilde zaten yardımcı oluyor şifren aktif maild geliyor link ile bukdar :) olmaz deme ümit kesme 3 gün önce aldık ama dikkat etmen gereken bilgiler eksiksiz olmalı.
Bana yardımcı olabılırmsın sana nerden ulaşabılırım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.