Çalınan İnstagram Hesabı Nasıl Kurtarılır?

72kerem72

Yeni üye
28 Nis 2020
18
0
Arkadaşlar insta hesabım çalındı yardım edin. Epostayı, numarayı kaldırmış ve 2 faktörlü doğrulamayı açmış ne yapabilirim?

Mascar

Kıdemli Üye
17 Kas 2021
2,479
2,239
Soğuk bir su içmek sanırım. Case bile açamaz artık ama mail göndererip durun bu hesap bana ait kanıtlayabilirim diye(içinde fotoğraflarınız var ise).

TOZQOPARAN

Uzman üye
3 Nis 2021
1,257
678
Eski Anka Underground Tim
Arkadaşlar insta hesabım çalındı yardım edin. Epostayı, numarayı kaldırmış ve 2 faktörlü doğrulamayı açmış ne yapabilirim?
Hesapın size ait olduğunu onaylamak için, Instagramın gmail adresine mesaj gönderin. Sizden kimlik bilgilerinizi, resminizi isteyecektir. Bu bilgileri verdikten sonra incelenmeye alınacaksınız. Hesap hakikatten sizinse Instagram size geri dönüşünde şifre sıfırlama talebi sunar. Böylelikle şifreyi sıfırlaya bilir hesapınıza erişebilirsiniz.

Eğer hesapınızı çalan şahıs hangi şifreyi koymuşsa onu bulursanız 2 Faktörlü doğrulamayı geçmek çok zor değil. Yapa bilirsiniz. İyi forumlar dilerim

Licht

Katılımcı Üye
7 Kas 2021
450
935
Layer7
Merhaba değerli üye,

Çalınan Instagram hesabını geri almak için bırakacağım bağlantılar üzerindeki verilen adımları takip edip yardım alabilirsiniz. Hesabınızı geri alabildiğiniz zaman hesap güvenliğinizi sağlamak için iki faktörlü doğrulamayı açmayı unutmayınız.

Ekstra olarak

[email protected]

[email protected]

Ve

[email protected]

mail adresleri üzerinden instagram ekibinden yardım talep edebilirsiniz.

İYİ FORUMLAR...

Rx

Kıdemli Üye
12 Ocak 2021
2,316
1,445
(nowhere) in
Merhabalar değerli üyemiz:
Bunun için yapabileceğiniz en iyi şeyler şunlardır;
Hesabı oluşturduğunuz kurucu mail hala sizin elinizde ise o maile bir şifre yenileme talebi gönderin ve öyle geri almaya çalışın.
Eğer kurucu mail elinizde değil ise instagram a destek mesajı gönderin durumu güzelce izah edin ve hesabın sizin olduğunu kanıtlayın.
Instagram Mail Destek: [email protected]
İyi Forumlar Dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.