Çalınan msn 5 saniyede geri almak özel anlatım

MEHMET@GÜL

Katılımcı Üye
27 Şub 2008
676
10
Denizli_BB
Arkadaşlar öncelikle herkeze selam...

Direk konuya giricem.

Şimdi ben aranızdan birine kendi msn şifremi VERSEM!

O kişi benim bütün ayarlarımı değiştirse...

Hertürlü ayarı!

Geri almam BİR dakika bile sürmez (İdda ediyorum - bunu yapabilirim)

Ve buna engel olamaz!

Nasıl mı?

Öncelikle mail hesabınızı açın.

seçenekler/kişisel/parola/parolamı unuttum

Bu yolu izleyin!

Ve kendinize bir parola sıfırlama e-postası yollayın!

Mail geldiğinde parola sıfırlama linkini kopyalayın ve bir yere kaydedin.

MsnMesenger ınız hacklendiği zaman o linke tıklayın ve posta adresinizi yazın size eski şifreyi sormadan direk yeni şifreyi iki kere yazın diyecektir.

Sizde yazın ve DİKKAT:

Her parola sıfırlama linki bir kere kullanılabilir!

O yüzden birden fazla linki saklayın (Ne olur ne olmaz)

Ayrıca adresi geri aldığınızda tüm ayarlarınızı eski halinize getirin:

Profilinizi!
Gizli sorunun cevabını!
Diğer e-posta adresini!
.
verildiyse özür

InTİKaM1

Katılımcı Üye
2 Nis 2007
951
10
45
Sıfırlama Maili Bir seferlik kullanimi , Ancak Sonucda En Fazla 24 Saatlik Bir Zaman Diliminde Gecerli Alinan Sifirlama Linki , Bu da surekli Guvenlik Icin Link almayi Dogurur,Tesekkurler Genede

Dejavue

Özel Üye
20 May 2008
3,750
10
Türkistan
Msn'niz mi hacklendi hiç üzülmeyin artıık çok kolay :D

ilk olarak kimin hackledinğini ßulmak gerekir sonrada giqip hackeyenin ßoğazını sıkıp alın şifreyi gelin :D vermedimi şifreyi bacaklarına pretesto çekin ßi iki kurşun :D ya ßölede kan davasına döndü ya herneyse qüzel paylaşım saqol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.