Çalınan MSN Adreslerini Geri Alma (resimli Anlatım)

metehanharmansa

Yeni üye
5 Ara 2006
24
0
bi bakarmsıın acamadım ben bilgileri werim siz yapın adresinizi werin
hackteamden sorun olmaz size guvenip bilgilerimi weririm

fadhe

Yeni üye
24 Haz 2007
1
0
olmuyor

iyide ben bilgilerimi yalan yanlis girmisdim:(:( :confused: napcemm simdikk... lutfen yardim edermisin... bide sana ozelden mailimi atacaktim ama atma yetkim yok dedi.. buradanda yayinlayamam adresi.. yardimci olursan sevinirim

mc_hommer

Yeni üye
14 Tem 2007
31
0
selamlar kanka benımde msn mi caldılar nasıl yapacam bısı anlamadın bea turkcesı yoq 1 senedır bununla ugrasıorum yardımcı olursan sevinirim imza:BYCİNO

türk_hack_2

Yeni üye
15 Tem 2007
1
0
ya kardeşim gizli soruyu bilsek bunla uğrşama bile
bu ne kadeşim ya bunun kısa yolu var,forumlarda ara bulursun

hashas

Üye
25 Ağu 2007
96
0
denemedim ama hadi doğum tarihini felan unuttuysak zaten çoğu kişi yanlış şeyler dolduruyo

serseri1907

Yeni üye
18 Eki 2007
1
0
slm bu gösterdiğiz adresi bulamadım biyerlere girdim ama alakası yok bana yardımcı olun şimdiden tşk

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.