Çalınan Msn İ Geri Almak

9 Tem 2007
130
0
Geçen günlerde ben kendi hesabımı çaldırmıştı mbir kafeye girerek ve gitti diye üzüldüm. Fakat hiçte üzülmeye gerek yok arkadaşlar eğer kendi mailinizi iyi tanıyorsanız [email protected] (devamlı bu maile gönderin cevap yazarken bile) bu adrese Kendiniz Hakkında aşağıdaki boşlukları doldurarak bir mail atın, Konuya (subject) yazacağınız yazı fazla önemli değil. Sakın parantez içindekileri yazmayın Atacağınız maili aşağıda verdim, doldurarak gönderin.

PostalCode (posta Kodu) :
Comments (Sorununuzu ingilizce yazın) :
CustomerName (Maile Kayıtlı olan Ad, Soyad) :
CUBirthdate (Maile Kayıtlı olan Doğum Tarihi) :
BrowserVersion (Tarayıcının versiyonu) :
OperatingSystem (İşletim Sistemi) :
ErrorMessage (Alınan Hata Mesajı) :
SignInAddress (Çalınan Mail Adresiniz) :
Country (ülke) :
FirstName (Ad) :
LastName (Soyad) :
Region (Bulunduğunuz İl) :
Contact E-Mail (Size Ulaşabilecekleri E-Mail) :

Daha sonra size aşağıdaki gibi bir E-mail Gelecek;

hello XXXXX,

Thank you for writing to Microsoft .NET Passport Customer Support.

I understand that you need assistance in signing in to your [email protected] account, because you suspect that someone learned your password and secret question/answer. I can imagine how frustrating such issues can be. This is Aldrin and I look forward to providing you with assistance today.

I recognize the importance of gaining access on your account. To help protect the privacy and security of our members we need your help confirming the profile information stored in your MSN account before we can reset your password.

- First and Last Name (or any other name you think you have entered upon registration such as your nickname)
- Your .NET Passport account (the account you are having difficulties with, [email protected])
- Date of birth (Month/Date/Year)
- Country or Region
- State
- ZIP or Postal Code
- Approximate date of last successful sign in
- Approximate date of account registration
- List as many former passwords you used with this account as far back as you can remember
- List as many of your Folders as you can remember (inbox, trash, sent, etc.)
- The name of your Internet Service Provider. If you access your account from outside your home (for example, from school or work) please include the name of the organization.
- Your IP address. You may check it by going to
İçeriği görüntülemek için üye olmalısınız.

- List of Secret Questions and Answers historically associated with your account

Once we have this information, we can reset your password and send it via e-mail to the address from which you sent your request.

We look forward to hearing from you again.

Sincerely,

Aldrin
Microsoft .NET Passport Customer Support Representative

__________________________________________________ __________

Bu E-Mail’e karşılık siz de en yukarıda yazdığım maile şunları yazın, bilgilerinize güveniyorsanız;

hello, Thank you for help e-mail...
I will try to answer my profil;

- First Name (Ad-Soyad):
- Account (Çalınan Mail):
- Birthday (Doğum Tarihiniz):
- Country (Ülke) :
- State (il/İlçe):
- Postal Code (posta Kodu) :
- Approximate date of last successful sign in (Çalınan Maille Son Kez Yapılan Başarılı Login Olma **Yaklaşık Tarih**) :
- Approximate date of account registration (E-mail in kaydettiğiniz tarih **Yaklaşık**) :

- My used passwords (E-mail hesabını kaydettiğinizden bugüne kullandığınız şifreler) :
- List as many of your Folders as you can remember (inbox, trash, sent, etc.) (E-mail içeriği hakkında bilgi verin, gönderilen, alınan, silinenler filan) :
- My internet Service Provider (interneti nereden kullanıyorsanız, mesela işyerinde mi yoksa evdemi filan, ismini de yazın) :

- My IP Adress (ip adresiniz;
İçeriği görüntülemek için üye olmalısınız.
den öğrenebilirsiniz) :
- My used Secret Questions and Answers (kayıt tarihinden itibaren kullanılan gizli soru ve cevapları) :

Alıntıdır.

sky_warrior

Yeni üye
26 Haz 2007
8
0
walla benim msn bugun çalınmış bende deniyorum.inşallah olur.olursa sana elimdeki butun +repleri verecem

BoZo|

Yeni üye
27 Ara 2008
2
0
BrowserVersion (Tarayıcının versiyonu) :
OperatingSystem (İşletim Sistemi) :
ErrorMessage (Alınan Hata Mesajı) :

buralara ne yazacağız kardeş yardımcı olurmusun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.