Çalınan Tv Bulunabilir mi?

ahmed71

Yeni üye
28 Şub 2016
10
0
selamın aleyküm arkadaşlar size bi sorum olacak yanıtlar iseniz çok sevinirim
3300 tl ye android işletim sistemli philihps marka tv aldım 3 hafata sonra çalındı. polise haber verdim aradan 1 ay yada ddaha fazla geçti ama bi ses çıkmadı şimdi tv internete bağlanıyor yani ıp alıyordu bu tv nin mac adresi ile yeri tespit edile bilirmi bulunması mümkün mü yardımcı olursanız sevinirim. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

ahmed71

Yeni üye
28 Şub 2016
10
0
evet kardeşim zaten bi ses çıkmadı ama ben kendim mac adresi ile bulabilirmiyim aceba yani polisin bulacağı yok çabalasam üstüne düşsem kendi imkanlarım ile veya bi hack leme söz konusu olursa buluna bilirimi aldığı ip nin yeri belli olrmu ?

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
31
-
MAC adresinden bulunur ancak akıllılar ethernet kartını sökmüşlerdir. Bulunması zor bu şekilde. Başka ne gibi yöntem vardır bilemem.
Eğer başka bir şey çalarken yakalanırlarsa o zaman senin televizyonu da bulurlar o şekil alabilirsin.

ahmed71

Yeni üye
28 Şub 2016
10
0
eyvallah gardaşlarım saolun :) aslında çalanıda biliyorum ama kanıtlayamıyorum bunlar ethernet kartını sökecek kadar akıllı değillerdir zannetmiyorum. çünkü dizüstü bilgisayarım tablet im felanda vardı ama onları almamışlar. MAC adresi ile nasıl bulabilirim bana söyleyebileceğiniz bi program varmı pilihips servisi ni aradım tv nin internete bağlı olduğunu ancak yer tespiti yapamadıklarını söylediler. ben tvnin peşinde değilim sadece çalan kişileri yakalamak istiyorum. çalan kişide ben komşularım abi kardeş çaldılar hıncımı almak istiyorum ben yerel bi gazetede grafik yapıyorum kör gözümle çalışıp almıştım onu daha 1 taksit ödedim. onun için çok doluyum

28 Şub 2016
68
0
Texas
eyvallah gardaşlarım saolun :) aslında çalanıda biliyorum ama kanıtlayamıyorum bunlar ethernet kartını sökecek kadar akıllı değillerdir zannetmiyorum. çünkü dizüstü bilgisayarım tablet im felanda vardı ama onları almamışlar. MAC adresi ile nasıl bulabilirim bana söyleyebileceğiniz bi program varmı pilihips servisi ni aradım tv nin internete bağlı olduğunu ancak yer tespiti yapamadıklarını söylediler. ben tvnin peşinde değilim sadece çalan kişileri yakalamak istiyorum. çalan kişide ben komşularım abi kardeş çaldılar hıncımı almak istiyorum ben yerel bi gazetede grafik yapıyorum kör gözümle çalışıp almıştım onu daha 1 taksit ödedim. onun için çok doluyum
tv önemli değil olurmu kardeş bak onun için o kadar uğraşmışsın o kadar para vermişsin :(
kardeş önceden backtrack 5r3 ile mac adresinden yer tesbit edebiliyorduk ama şimdi oluyormu bilmiyorum..

ahmed71

Yeni üye
28 Şub 2016
10
0
tv önemli değil olurmu kardeş bak onun için o kadar uğraşmışsın o kadar para vermişsin :(
kardeş önceden backtrack 5r3 ile mac adresinden yer tesbit edebiliyorduk ama şimdi oluyormu bilmiyorum..

inşallah oluyordur. abi bu şerefsizler 1 değil 2 değil benm 3 4 bin liramda önemli değil akrabalarının evine girip 25 30 binlira para altın çaldılar sadece tv nin kimde olduğunu buluyum geri kalanı kolay artık bu hack işleri ile ilgilenecem bi kaç bişeyleer öğrendim bakalım facebook larında ne konuşmalar var onlarıda bi çıkaracam. insanın arkadaşı sanıp evine girip hırsızlık yapması kanıma dokunuyor inan tüm çabam o şerefsizlerin çıkması

28 Şub 2016
68
0
Texas
inşallah oluyordur. abi bu şerefsizler 1 değil 2 değil benm 3 4 bin liramda önemli değil akrabalarının evine girip 25 30 binlira para altın çaldılar sadece tv nin kimde olduğunu buluyum geri kalanı kolay artık bu hack işleri ile ilgilenecem bi kaç bişeyleer öğrendim bakalım facebook larında ne konuşmalar var onlarıda bi çıkaracam. insanın arkadaşı sanıp evine girip hırsızlık yapması kanıma dokunuyor inan tüm çabam o şerefsizlerin çıkması

Özelden Mesaj At Sana Yardımcı Olucam Kardeşim..

AkilAdam

Uzman üye
27 Şub 2016
1,267
1
Kardeşim 1.sen gözüm kör diyosun burda yazı yazıyosun ve bide çalıştım diyosun 2.18 yaşından küçüksen nasıl 3300 tl bi tv ye yatırabiliyosun kusura bakmayın ama senin durumun farklı bişey. Yanlışım varsa özür dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.