Çalınmış telefonu nasıl bulabilirim?

Useidon

Yeni üye
29 Nis 2020
12
4
Arkadaşlar şimdi babam telefonunu saat 20.50 sularında çaldırtmış ben hesapların falan şifresini değiştirdim giriş yapılmış cihazlardan çıkış da yaptım da çalan şahıs telefonu kökten kapatmış google cihazımı buldan telefonun son konumunu bulabildim sadece bu da zaten pek bir şey ifade etmiyor gibi şimdi bu telefon kapalı ben bu cihazın konumunu nasıl bulabilirim? ne yapcam yardım edin telefon alacak para da pek yok.

Useidon

Yeni üye
29 Nis 2020
12
4

whichiam

Üye
3 Eyl 2022
212
1
80
Deep Web
abi çok ilgilenmiyorlar ya nedendir bilmem
Üşeniyorlardir belki de

Üşeniyorlardir belki de
Şuan cihaz kayıpta ve 3 ay oldu kamera kaydı var fakat orjinal değil kimin yaptığı da belli, photoshoptur diyorlar yine uğraşmıyorlar

he bir de telefonun e maili mi ne öyle bir şey sormuşlar telefonun kutusunu bulamıyoruz evde güya kutunun üzerinde yazıyormuş
Aynen IMEI o kanka telefona has bişi onun üzerinden arama yapıyorlar telefon bir yerlerde 3. Şahıs tarafından açılırsa konum aktif oluyo işte yerini falan buluyorlar

Useidon

Yeni üye
29 Nis 2020
12
4
Emniyete gidin ama imei değiştirilip sim kart çıkartıldıysa işiniz zor.
kanka emniyete gitmiş babam resmen dalga geçmişler uğraşma falan demişler ben imei numarasını buldum imei tracker falan aradım doğru dürüst bulamadım varsa bildiğin uygulama veya site imei den konum bulabilecek yazabilir misin? yanıt için sağ ol

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
10
833
kanka emniyete gitmiş babam resmen dalga geçmişler uğraşma falan demişler ben imei numarasını buldum imei tracker falan aradım doğru dürüst bulamadım varsa bildiğin uygulama veya site imei den konum bulabilecek yazabilir misin? yanıt için sağ ol
o dalga gecenleri bilirim bende bir keresinde bir darp olayında karakola gitmiştim biraz sert çıkınca süt kuzusu olurlar babana söyle savcılığa gitsin suç duyurusu için veya hiç uğraşmak istemiyorsa başka karakola gitsin.

Yunusss123

Üye
25 Mar 2022
222
34
Arkadaşlar şimdi babam telefonunu saat 20.50 sularında çaldırtmış ben hesapların falan şifresini değiştirdim giriş yapılmış cihazlardan çıkış da yaptım da çalan şahıs telefonu kökten kapatmış google cihazımı buldan telefonun son konumunu bulabildim sadece bu da zaten pek bir şey ifade etmiyor gibi şimdi bu telefon kapalı ben bu cihazın konumunu nasıl bulabilirim? ne yapcam yardım edin telefon alacak para da pek yok.
Cihaz konum bulma indirin eğer telefonda gmail açıksa konumu bulabilirsin

The VODKA

Uzman üye
8 Haz 2022
1,331
9
920
Emniyetin siber birimi bu konularda uzman kişiler tarafından eğitim alıyorlar. Bizlerin kullanmayacağı özel sistemler kullanıyorlar. Yani bu adamlar bulamadıysa, üstüne laf söylemek vazifemiz değil. Şunu anlamanı istiyorum. Telefonun tamamen kapatılmış. Kişi önlemini almış. Sen istediğin kadar araştırma yap ama yine aynı sonucu alacaksın. Telefon mefta olmuş. Ölüye çare yok...

Çalındığı yerin güvenlik kameralarından, çevre civardaki kameralardan kişiyi tespit etmeye çalışın. Bunu emniyetin yapmış olması lazım. Olmuyorsa babanı al ve durumu adam gibi anlatıp kamera kayıtlarını isteyin. Sonuç alırsanız emniyete iletin.

Son düzenleme:

Shade6161

Katılımcı Üye
18 Haz 2022
351
96
Aslında çok basit bir yol var.

Cihaz sıfırlanmadıysa,Telefonunuzda olan bir Gmail>Hesap>Güvenlik>Oturum Açılan Cihazlar.

Cihazı seçin ve sol taraftan cihazın yerini bulun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.