Çözüldü Çalıntı CC kullandım sonucunda ne olur?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kronos09

Üye
8 Ocak 2017
180
1
Heryer
Merhaba arkadașlar yaklașık 1 ay önce , hepimizin bildiği ******* adlı sitedeki bir cc yi kullanarak leauge of legendse 64 TL lik rp çekimi yaptım ve çok pișmanım , geceleri bunu düșünmekten sabaha kadar uyuyamıyorum. Aileme daha söyleyemedim , çünkü bu babama giderse kesin döver yada evlatlıktan reddeder. Bide bu ișin hukuksal sonucu ne olur ? Korkuyorum , lütfen içime su serpecek bir șeyler söyleyin , saygılarımla.
Dip not : suç olduğunu öğrendiğimde iș ișten geçmisti.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MertC92

Katılımcı Üye
19 Mar 2017
483
0
Böyle şirketlere o kadar çok saldırı oluyordur ki muazzam miktarlarda geçirmediysen sıkıntı olacağını sanmam.

Kronos09

Üye
8 Ocak 2017
180
1
Heryer
Mağdurun rızasıyla tazmin halinde etkin pişmanlıktan yararlanma dolayısıyla adli gün para cezası sitemine göre hakimin tayin edeceği miktarda indirime gidilir.

o kadar soruyorum bi teşekkürü çok görme :trl
İlk önce teșekkürünü verdim.
Mağdur ya brezilya , ya avusturalya , yada amerikadaydı nerden bulacam ben bu adamı

M3m0ry

Kıdemli Üye
3 Haz 2017
4,410
126
3
xD
Kardeşim Bidaha Zaten Girmessin Ama Korkmana Gerek Yok Kardeşim Rahat Ol :) En Fazla Para Cezası Hapis Felan İmkansız Yani

osm4nl1evl4d1

Kıdemli Üye
15 Mar 2017
4,776
10
T Ü R K
Dostum kafan rahat olsun modeme reset cek seni bulmazlar veya ugrasmazlar sıkıntı yapma.
Ben buyuk bir siber suc isledim beni sikayet ettiler siber teskilatin mail adresinden halen bise olmadi.

cTURKc

Katılımcı Üye
16 Mar 2017
665
0
Mersin
Bir Şey olmaz korkma bizim arkadaş evini doldurmuştu ps3 vs. ile cclerle

en sonunda salak türk cc kullandı polis yakalıyordu zor kurtuldu

Preceptinn

Katılımcı Üye
30 Tem 2016
346
0
-İnferno
Dostum bunlar büyük şirketler 60 tl için hiç bir şey yapmazlar.Tabi cc sahibi 60 tlsi için peşinden at gibi koşturmassa. en fazla rito dan paralarını alır rito ta senin hesaba süresiz uzaklaştırır

Rap2004

Üye
6 Ağu 2015
207
0
39
Seninki bşy değil cc ile microsoft dan vds almıştım panelede kendi numaramı yazmıştım :D beni aradılar :D
memnunmusunuz falan diye bende hala pişmanım bşy olmaz seninkide bida sakın yapma cc ile uğraşma birde vpn kullandım diye falan yakalanmam deme log tutuyolar vpn ler

Kronos09

Üye
8 Ocak 2017
180
1
Heryer
Hiç Bir Şey Olmaz kardeşim hiç bi baba evladına kıyamaz sadece bağırır ve güvenin gözünde düşer.

inşallah öyle olur

Seninki bşy değil cc ile microsoft dan vds almıştım panelede kendi numaramı yazmıştım :D beni aradılar :D
memnunmusunuz falan diye bende hala pişmanım bşy olmaz seninkide bida sakın yapma cc ile uğraşma birde vpn kullandım diye falan yakalanmam deme log tutuyolar vpn ler

peki bi sıkıntı çıktımı sende

Moderatör tarafında düzenlendi:

hitaq

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
255
0
Herşey cc'nin sahibinde bitiyor adam riyayetli biriyse (büyük bir iş adamıysa) dava acıcaktır tabi, sıra sana gelir mi gelmez mi bilemem onca kişi kullanıyor pub cc'leri...

Ama sen kafanı rahat tut neler dönüyor... 60₺ icin yanmassın EMİN OL içini rahat tut.

Çok paranoyak biriysen hdd cöpe at yeni hdd al.(bu baya gereksiz 60₺ icin :RpS_glare: )

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.