Çalışan Instagram Hesabı Kapatma Methodu! | GoodPerson

GoodPerson

Yeni üye
13 Eyl 2021
20
10
Cehennem de Loca da

Merhaba THT Ailesi
Bu konumda %100 oranla çalışan Instagram Hesabı Kapatma Methodunu öğreteceğim.
Aşağıda gayet ne ayrıntılı şekilde anlattım, yapamadığınız bir kısım olursa yorumda belirtin yardımcı olacağım.


Dikkat!: Hesabın tam olarak %100 kapanması için dediklerimin aynısının gerçekleşmesi gerekmektedir. Eğer hesaba DM engeli atamaz veya Storysini kaldırtamazsanız olmama ihtimali de vardır.

1- İlk olarak hesaba DM Engeli atmamız gerekiyor. Hesaba DM Engeli atabilmemiz için aranızda geçen bir DM'de küfür geçmesi gerekmektedir. Eğer sizinle veya başka birisiyle olan konuşmalarında "a*q, a*k gibi kısaltma küfürler veya normal küfürler" geçiyor ise o cümleyi Nefret'ten şikayet etmeniz gerek. Bir arkadaşınız ile anlaşarak yapabilirsiniz.

2- Hesabın en az 1 Storysini kaldırmamız gerek. Bunu yapabilmek için de 1. adım ile aynı şekilde yapacağız. Herhangi bir storysinde küfür içeren bir kelime var ise yine aynı şekilde Nefret'den şikayet edin.

3- Herhangi bir şikayet formundan hesabı şikayet edin. Hangisi olduğu fark etmez.

Topluluk Kurallarını İhlal Formu İçin Tıkla!

Instagram’da Gizlilik Haklarınızı İhlal Eden Gönderi Şikayeti Formu İçin Tıkla!

4- Son olarak hesabını kapatacağınız kişinin Instagram profiline girin ve normal Şikayet Et bölümünden 3 Nefret, 3 İntihar 5 adette Spam'dan şikayet edin.

Yaklaşık 1 gün içerisinde Instagram Hesabı kapanmış olacaktır.


Umarım yardımcı olabilmişimdir...
İyi forumlar :)
İyi günler...
 

THT SON MESAJLAR

Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.