Çözüldü çalışan ip değiştirme programı arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dangers

Katılımcı Üye
1 May 2009
325
1
ne denediysem hepsi arızalı, arkadaşlar elinde sağlam bişey olan yok mu ülkeleri değişiyorum bir tane ülkeden zar zor giriyor sonra yine hata veriyor çoğusunun procy sunucuları ölmüş anlaşılan. Güncel ve lisanslı bir şeyler atabilecek varsa sevinirim denemediğim kalmadı neredeyse

Moderatör tarafında düzenlendi:

BomHackers

Uzman üye
4 Nis 2012
1,614
2
Dünya
Dostum proxy çekici program var elimde sağlam proxyleri ölçüyor ve isteğine göre txt'ye kaydediyor. 4 farklı siteden yapıyor bunu :) Instagram bot için geliştirdim bir program. İşimi görür diyorsan yardımcı olmaya çalışırım

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
ne denediysem hepsi arızalı, arkadaşlar elinde sağlam bişey olan yok mu ülkeleri değişiyorum bir tane ülkeden zar zor giriyor sonra yine hata veriyor çoğusunun procy sunucuları ölmüş anlaşılan. Güncel ve lisanslı bir şeyler atabilecek varsa sevinirim denemediğim kalmadı neredeyse

Merhab değerli üyemiz dangers

Ultrasurf vpn yi kullanmanızı öneririm hem basit hemde kendine göre hızlıdır.Saygılarımla

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
Ultrasurf'u kullanabilirsin çin kaynaklı oldugundan log tutmaz diye tahmin ediyorum
ayrıca HMA'da kullanabilirsim oda log tutmuyor (sadece giriş ve çıkış ip'ni saklıyor oda 30 gün boyunca hangi sitelere girdiğini yada ne yaptığını kayıt altına almıyor.) zamanında luizsec'den bi hemçkır'da bu programı kullanıyodu salaklığından kendini ele verdi. neyse işte bence bu ikisini kullanabilirsin :D

"Squ4LL

Özel Üye
14 Tem 2009
14,316
592
eyvallah canlar bütün önerileri araştırıyorum şimdi çok sağolun iyi ki varsınız tht ailem

Konu içeriği incelemiş olup sorunun çözüldüğüne kaanat getirilmiş ve daha fazla post kasılmasını önlemek,sorunu yaşayan diğer üyelerimizin arama yaptıklarında daha kolay bulması için konu kilitlenip "çözüldü" ibaresi eklenmiştir.

Eğer konu sahibinin sorunu devam ediyorsa özel mesaj ile belirtebilir konunun açılmasını rica edebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.