!! Çalışma --> GrafiK TİM --->

Hemosu

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
959
4
Kayseri
Türk Hack team ' Ailesi İçin !

XkVqNR.jpg

NEW STYLE

Kıdemli Üye
20 Nis 2014
2,394
3
nereye
İmZA Koyunca ne oluyor '?? yada koymayınca :)

eyvallah bu arada

imza koyarsaniz bu resmi ilk tasarlayanin siz oldugunuza dair kaniti olur ki gunun birinde biri cikip ben yapdim dediginde ilk sizin yaptiginiz ispatlarsiniz yani calan kisiye guzel kardesim,hem kurallarda boyle.:)
iyi forumlar...

Hemosu

Katılımcı Üye
3 Ocak 2016
959
4
Kayseri
çalısmam yayılsın baska sı çıksın ben yaptım desin o beni dha çok menmun eder :D eyvallah

Ath

Uzman üye
29 Nis 2016
1,016
0
Elinize sağlık.
Sanki biraz göz yorucu bir tasarım olmuş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.