çalışmayı durdurdu hatası yardım lütfen!

regrews5

Yeni üye
21 May 2013
44
0
türkiye
Arkadasşlar bilgisayarıma 2 gün önce pes13 yükledim 2 gün boyunca sorunsuz oynadım kariyer felan kurdum neden olduysa bilimiyorum dün akşam açayım dedim windows pes13 çalışmayı durdurdu hatası veriyor internet araştırdım bir sürü şey uyguladım, silip yeniden yükledim ama gene olmadı bi yardım edermisiniz ne yapabilirim?

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Bilgısayarıma gir ozellıkler gelişmıs performans orda verı yurutme engellemesı var gorursun hata veren dosyayı oraya ekle uygula tamam de cık sorunun çözulecektır

batuhan0088

Kıdemli Üye
23 Haz 2013
3,544
3
kardeşim senin sorunun belli bazen pes kurarken dt07 dosyasıydı galiba adı işte o dosya eksik yükleniyor internete yaz dt07 pes 13 dosyası diye indir 900mb küsür bişi onu indir pes13 kurulu olduğu dizindeki img klasörünün içine at sorunun çözülmüştür

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.