Call of Duty Ghosts Full Tek Link [32.1 GB] + Crack FTP (KAÇMAZ)

osmanlitorunu25

Kıdemli Üye
22 Tem 2012
3,211
2
28
Bursa
Call-of-Duty-Ghosts-PC.jpg

Call of Duty Ghosts 2013 son çeyreğinde çıkan aksiyon dolu fps/aksiyon türü oyunumuzdur. Oyun sistem gereksinimi olarak 6 gb ram istiyor fakat 2.5 gb ram kullandığını bizzat gördüm. 64 Bit sistemde denedim ve sorunsuz çalışıyor. Ayrıca Call of Duty Ghosts Crack linki de bu konu altında mevcut . Dilerseniz Call of Duty Ghosts'tu sitemiz üzerinden tek linkve özel ftp hızı sayesinde 1mb/sn hızda indirebilirsiniz. Buyur-indir.net kalitesini sizde yaşayın. İyi oyunlar keyifli günler..

d1iu.jpg
Call of Duty Ghosts oyun ve gerçek yaşam arasındaki çizgiyi kaldırıyor

gaming-call-of-duty-ghosts-screenshot-2.jpg
Call of Duty Ghosts'ta sıcak çatışmalar bizleri bekliyor

xvmk.jpg
Denizaltı savaşlara hazırlıklı olun

Sisgem Gereksinimleri :

6 GB RAM

40 GB boş hdd alanı
NVIDIA GeForce™ GTS 450 / ATI® Radeon™ HD 5870 veya üzeri
DirectX® 11
Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit

Buyur-indir :

Oyunu indirmek için tıklayınız...

(üstteki linke tıklayın ve 5-10 saniye kadar bekleyin arkadaşlar. Oyun 32 gb boyutunda olduğu için sabırlı olun.)

Call of Duty Ghosts Crack :

22 mb boyutundaki crack için tıklayınız..

Arkadaşlar ftp den indireceğiniz oyun rusçadır, dil dosyalarını ayrı olarak indirmeniz gerekmektedir, linkini aşağıda verdim.

İngilizce Yaması:

Call of Duty Ghosts İngilizce Dil Paketi indir

Son düzenleme:

Cyper65

Uzman üye
13 Eki 2012
1,587
0
İzmir
teşekkurler ücretsiz olarak tek link bulmak çok iyi normalde bunu bulmak için bazı sitelerden premium almak gerekir

Dienw

Katılımcı Üye
29 Mar 2013
865
0
Belli Değil
32 Gb bir dosyayı normal internet tarayıcısı ile indirmek zor olur çok uzun sürer. torrent'e yükleseydin daha mantıklıydı bence ( ama tabi sen upload ettiysen ) torrent normal tarayıcıya göre % 70 daha hızlı dowload ediyor

by-keyt

Yeni üye
21 Eyl 2007
1
0
konuyu hortlatmak gibi olmasın ama
ben bunu indirdim ama dil rusça bunu nasıl düzelticez

melihreturn

Yeni üye
21 Nis 2014
1
0
selam ''Call of Duty Ghosts Crack'' dosyası bulunamıyor diyor tıkladığımda yardımcı olursanız sevinirim
arkadaşlar.
antivirüs kapatıp denedim olmadı.
linki başka sayfada denedim olmadı.
Free Dowloander manager yapıştırdım.
Malesef netice alamadım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.