çanakkale farkedilmeden geçildi mi???

EftelyA

Yaşayan Forum Efsanesi
22 Kas 2007
9,098
59
EsEs


Neden Siper kazdılar neden canlarını verdiler.


Namusumuz dediğimiz kızlarımız, evlatlarımız bu hale gelsin diye mi?


Seyit Onbaşı yüzlerce kiloluk mermiyi tek başına ne için yükledi topa?


Gençlerimiz uyuşturucu ve alkol batağında yok olsunlar diye mi?


Binlerce mermiye ne için göğüs gerdiler?


İnsanımız ahlaksız yayınları seyrederek TÜRK örf ve adetlerinden uzaklaşsın ar, namus ayaklar altına alınsın diye mi ?Gazi Mustafa Kemal onlarca cephede Mehmetçik ile omuz omuza ne için çarpıştı?

[/B]

Küçücük çocuklarımızı ahlaksız televizyon programlarını seyredip onları örnek alsınlar diye mi?Perişan olmuş bir vaziyette vatan için mücadele eden Mehmetçik ne için şehit oldu?


Kendini bilmez maşaların yayınlarından etkilenelim diye mi?


02.01.2007 de ATV de yayınlanan progamın tartışma konusu “Bekaret önemli mi? Namus diye bişey var mı?”

Mehmetçik günlerce aç ve susuz bir şekilde Çanakkalemizi ne için savundu?


Minik yavrularımız televizyonda görüp özendikleri uyuşturucuya bağımlı olsunlar diye mi?


Mezara bile konmayacaklarını bildikleri halde o kadar insanımız ne için canını verdi?


O günlerde savaşarak Çanakkaleyi geçemeyen düşmanın, bugün elini kolunu sallayarak, güzelim vatanımıza girip bu ahlaksızlıkları yapsın diye mi?

ALINTI
 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.