Çanakkale Geçildi Mi? Kayıp Denizaltılar

WaGranT

Kıdemli Üye
17 Şub 2008
2,064
25
@NK@R@
6yea6u.jpg

Avustralya, İngiliz ve Fransız denizaltıları Çanakkale Boğazı’nda doğal ve insan eliyle oluşturulmuş birçok engele, güçlü, ters akıntılar, mayınlar ve onları yakalamak için Boğaz'da boydan boya gerilmiş kalın ağlara karşı seyrettiler. Yarıdan fazlası kayıplara karıştı ama Çanakkale Boğazı'nı geçmeyi başardılar. Çanakkale’de Osmanlı’ya hizmet eden Alman U-botları da vardı. Her iki taraf da sessiz ve derinden saldırdı. Vurdu, vuruldu…Dalgaların altında savaşanların seslerini duymaya, savaşın izlerini denizin derinliklerinde sürmeye, kayıp denizaltıları keşfetmeye hazır olun.

260r76a.jpg

5a4bgj.jpg

RapidShare: Easy Filehosting

mavimor78

Katılımcı Üye
26 Ara 2006
432
2
zaferimizi kıskananlar işte böle yok çanakkale geçildimi zart zurt diye fesatlar aptalca yorumlar dökümanlar çıkarıyolar malesef bizim cahil gençliğimizde bunlara hemen kanıveriyor.

_AtaTürkiye_

Katılımcı Üye
16 Şub 2009
979
0
TRABZON
sayın yüzbaşı gençlik derken beni ya da bizi kastetmiyorsun dimi.
geçenlerde çanakkale savaşında anlatılan hurafeler diye bir konu açtım başıma gelmeyen kalmadı

WaGranT

Kıdemli Üye
17 Şub 2008
2,064
25
@NK@R@
_AtaTürkiye_ kardeş konulara değişin ve nıckın hoşuma gidiyor benden sendedın orda yaşanan onca şehidin hesabı elbet bir gün sorulacak aptalca yapılan bir savaşın hesabı elbet bir gün gelıp sorulacak

evet çanakkale geçılmedi geçen suyun altındakı ıkıtane denız altı bunuda bilmenınızı isterım onlarda muradına ereemedım geberdiler kımse kımseyi üzmesin sadace arştırılsın okunsun tek kaynakdan değil bir çok kaynakdan okusunlar
sizlere bir kıtaP önerecem her kez o kıtabı bulsun okusun
ben çanakkel için buraya ne attıysam araştırmalar sonucu atıyorum yorumlarda selbessınız doğrulunu kendı aramızda tartışır konuşuruz yorumlar selbes tabı amöa saygı çerçevesı içinde buna dikkat edelım biz burda bır aileyiz aileden olmayan kapı orda yormasın kendısını

211042anzaklarinkalemindenmehmetcikb.jpg

DOST KITAP EVINDE VAR FİYATI 14 MİLYON

yazar savaşa giren avusturyalı ve yenı zellenadalı askerler yanı diğer bir sözle anzaclar türkler hakkında ne düşünüyor ve o an neler yaşanmış her şey kanıt orda yazar hırafe değil sadace gerçekleri anlatıyor yaptığı işede saygı duyuyorum sadace ilim diyorum başka bir şey demıyorum

_AtaTürkiye_ yüreğin ferah olsun kardaş yoluna devam et sadace doğrular için savun önune kım geçerse geçsın yapacağın işlem bellı doğru ve gerçekler için..!

Her şey vatan için kanımız helal hoş olsun

Son düzenleme:

ant.007

Üye
27 Eki 2007
63
0
eger canakkale gecılmıs olsaydı ıstanbul etkısıs hale gelırdı ve dırek savas bıterdı yanı canakkale gecılemedıı!!!!

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.