Canlı Ders Sınıfta Kalma

csWozu

Üye
16 Eki 2020
57
0
Merhaba, THT birazcık konu dışı ama sonuçta yardım.
Ortaokulda sınıfta kalma varmı? İnternet sıkıntısı çektiğim için 2 ay derslere giremedim. Sınavda olmadık Bu yıl sınıfta kalma olacak mı? (Çözüldü hocalar 70 verdi)

Son düzenleme:

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
608
merhabalar meb'in yayınladığı yazı :

aKduT6.png

Ortaokulda sorumlu geçme yoktur .​

csWozu

Üye
16 Eki 2020
57
0
Hocalarım bide bir soru daha var. Canlı derslerde yoklama alıyorlarmı? Bugün 2 hoca sadece Burda Mı Burda şeklinde yaptı diğer hocalar hiç konuşmadı.

Talepo

Yeni üye
17 Eki 2020
5
2
Ortaokullara sınav yapılmayacaktır . meb açıkladı şuan sınava girecek sadece liseler vardır benim gibi max not 65 ben kaldım sınıfta galiba .d

AltayCyber

Coder Life'
1 Ara 2018
605
22
Kafkasya
++ daha fazla bilgisi olan yazabilir mi?

Merhabalar,
Bu süreçte, bazı okullar sınav yaptı daha sonra sınavlar ertelendi ve şimdi de iptal oldu. Milli Eğitim, öğrencilerin katılımlarına göre öğretmenlerin sözlü notu vermesini istedi, daha sonra vazgeçti. Bu dönem karne verilmeyeceğinden not verilmesine de gerek kalmadı. Bunun yanı sıra dönem kapanmadan, öğrencilerin katılımlarına göre notlandırılması gündeme gelebilir. Fakat sınıf tekrarı gibi durumların yaşanacağını sanmıyorum.

İyi Forumlar

Son düzenleme:

csWozu

Üye
16 Eki 2020
57
0
Merhabalar,
Bu süreçte, bazı okullar sınav yaptı daha sonra sınavlar ertelendi ve şimdi de iptal oldu. Milli Eğitim, öğrencilerin katılımlarına göre öğretmenlerin sözlü notu vermesini istedi, daha sonra vazgeçti. Bu dönem karne verilmeyeceğinden not verilmesine de gerek kalmadı. Bunun yanı sıra dönem kapanmadan, öğrencilerin katılımlarına göre notlandırılması gündeme gelebilir. Fakat sınıf tekrarı gibi durumların yaşanacağını sanmıyorum.

İyi Forumlar
Hocam, Sanal Karne diye bişey var diyorlar o ne oluyor peki?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.