Canli TV Adsense

BlackHatX21

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
870
1
AZERBAYCAN
Merhaba Arkadaşlar Ben Tüm Canlı TV sitelerinde adsense reklamı görüyorum acaba adsense canli TV yi onaylıyormu bende site kurmak istiyorumda bu arada blog dışında adsense neleri kabul eder ?

hankaya4

Katılımcı Üye
3 Eki 2015
542
0
Ordu
Merhaba Arkadaşlar Ben Tüm Canlı TV sitelerinde adsense reklamı görüyorum acaba adsense canli TV yi onaylıyormu bende site kurmak istiyorumda bu arada blog dışında adsense neleri kabul eder ?

canli tv yi bildiğim kadarıyla adsense kabul etmiyor ya başka sitesinin reklamlarını koymuştur ya da normal bir blog açmıştır adsense onaylanınca yayın vermeye başlamıştır

hankaya4

Katılımcı Üye
3 Eki 2015
542
0
Ordu
Hocam Adsense Blog dışında kabul etmiyormu ?

sağlık,haber,karikatür,fragman vs vs adsense in gözünde hangisi 1 adım önde bilmiyorum fakat sitenin özgün olması,ziyaretçiye fayda sağlaması ve reklamverene zarar verdirtmeyecek olması 10 adım öndedir denilebilir.

Ama şuda bir gerçek ki tamamen özgün sağlam siteleri kabul etmeyip, içinde 3-5 rastgele içerik eklenmiş siteler ile hesap alanlar mevcut bunuda düşünürsek adsense hesabı almak şans işi.

yani illa sitenin blog olması önemli değil blog dışı da olabilir

Son düzenleme:

BlackHatX21

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
870
1
AZERBAYCAN
sağlık,haber,karikatür,fragman vs vs adsense in gözünde hangisi 1 adım önde bilmiyorum fakat sitenin özgün olması,ziyaretçiye fayda sağlaması ve reklamverene zarar verdirtmeyecek olması 10 adım öndedir denilebilir.

Ama şuda bir gerçek ki tamamen özgün sağlam siteleri kabul etmeyip, içinde 3-5 rastgele içerik eklenmiş siteler ile hesap alanlar mevcut bunuda düşünürsek adsense hesabı almak şans işi.

yani illa sitenin blog olması önemli değil blog dışı da olabilir

Hocam en rahat hangisi acaba kurmak için ?

hankaya4

Katılımcı Üye
3 Eki 2015
542
0
Ordu
Hocam en rahat hangisi acaba kurmak için ?

En rahatını sorarsan tabiki de blog, daha rahat adsense alırsın eğer bu işe gireceğim diyorsan kafanda hangi blog varsa onu açıyorsun güzel yayınlar ekliyorsun blog tasarımın konuların herşey tam ise adsenseye başvuru yapıyorsun.

Not: Adsense başvuru yaptıkdan sonra başvuru süresi boyunca blogunun hiti yüksek olması adsense almanı daha da kolaylaştırır.

BlackHatX21

Katılımcı Üye
30 Haz 2018
870
1
AZERBAYCAN
En rahatını sorarsan tabiki de blog, daha rahat adsense alırsın eğer bu işe gireceğim diyorsan kafanda hangi blog varsa onu açıyorsun güzel yayınlar ekliyorsun blog tasarımın konuların herşey tam ise adsenseye başvuru yapıyorsun.

Not: Adsense başvuru yaptıkdan sonra başvuru süresi boyunca blogunun hiti yüksek olması adsense almanı daha da kolaylaştırır.

Hocam peki bedava seo nasil bulurum nette arastirdim ama hepsi ıvır zıvır hankaya4

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.