Çözüldü Canlı yayın mavi ekran sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

seymenff

Yeni üye
26 Nis 2016
29
0
Beyler Pc'de sıkıntı yoktu format atayım dedim normalde 32 ben denemek için 64 attım kaldırmadı paso mavi ekran verdi geri 32 attım ultimate attım yine mavi ekran verdi 32 enteripse attım sıkıntı kısmen gitti
1 GoogleChrome'de youtube normal video izliyorum canlı yayın ve openload ile yüklenmiş videoları izleyemiyorum mavi ekran veriyor
2 Opera'da openload açılıyor canlı yayın açılmıyor
sorunun çözümü ne olabilir
driverler programlar vs hepsini hallettim

Moderatör tarafında düzenlendi:

THTAY18

Üye
6 Nis 2016
116
0
28
ÇANKIRI
Beyler Pc'de sıkıntı yoktu format atayım dedim normalde 32 ben denemek için 64 attım kaldırmadı paso mavi ekran verdi geri 32 attım ultimate attım yine mavi ekran verdi 32 enteripse attım sıkıntı kısmen gitti 1 GoogleChrome'de yo...
guncel tut bilgisayari flash player adobe air adobe shockwawe player mikrosoft silverlight .net fremework en son surumu .ve 3.5 surumu. java vb. orjinal mikrosoftan indir dosyalari isletim sistemini vb. oynanmis modifiye yazilimlari kullanma . direcx 11 indir kur. win 7 pro iyidir ozelligi dusukse eyer bilgisayarin

seymenff

Yeni üye
26 Nis 2016
29
0
guncel tut bilgisayari flash player adobe air adobe shockwawe player mikrosoft silverlight .net fremework en son surumu .ve 3.5 surumu. java vb. orjinal mikrosoftan indir dosyalari isletim sistemini vb. oynanmis modifiye yazilimlari kullanma . direcx 11 indir kur. win 7 pro iyidir ozelligi dusukse eyer bilgisayarin
indirmeye başlıyorum teşekkür ederim modifiyeli olduğu için olması mantıklı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.