Canon 600D magic latern yüklemek?

Veli BLOD

Üye
13 Ocak 2019
170
6
Darende
Arkadaşlar selamlar benim bir makinem var "Canon Eos 600D" bu makinede kullanmak istediğim ve yapamadığım bazı şeyler var, özellikle güncel cihazlarda ki özelliklerin çoğu yok, sebebi ise eski bir makine olması bu yüzden "magic latern" yüklemek istiyorum ama aklımda bazı sorular var onlarda sırasıyla şöyle;

1) bunu cihaza yüklediğim zaman hdr, timelapse dışında bana artısı nedir daha mı iyi raw çekecek
2 aranızda yükleyen varsa cihazı ısındırıyor mu? veya bugları var mı ?
3) video da raw çekim yapabileceğini iddia ediyor bu ne kadar doğru?
4) son olarak da cihazıma kalıcı bir hasar verme durumu var mıdır?

cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim. ^^

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.