Capture The Flag Etkinliği (GOOGLE)

Eagleweb

Kıdemli Üye
8 May 2021
2,117
1,139
localhost/e8
Merhaba,
Google zaman zaman yaptığı CPT etkinlikleri ile yazılımcıların ilgi odağı idi vereceğim bu site sayesinde her seferinde daha zorlu bir CPT Race var oturum açmanız yeterlidir,
Ayrıca Kendi takımınızı Kurabilirsiniz Benim takımım İsmi eagleweb-turkhackteam İletişim kodu: 18674952Beaglewe789b İlgili konu linki:

 
Üst

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.