Carbon - Chrome Extension [Python]

Phoique 7

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
505
1
Manisa
Ekstra olarak, kodları resim şeklinde aynı mantıkta çıktı almak isteyenler için şuraya bakabilir. https://carbon.now.sh/ Örnek bir görünüm bırakıyorum.
RrgDoY.png

R4V3N

Adanmış Üye
3 Tem 2016
6,250
38
26
Kocaeli
Merhabalar. Öncelikle başarılı çalışma için tebrik ederim.

Bunu soruyorum lakin biliyorum elbet siz istişare etmiş, düşünmüşsünüzdür.

Hem daha prof olurdu, hem de dışarı açılırdı babında.. Bunu Chrome Web Mağazası'na ekleme olayı hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://chrome.google.com/webstore/developer/dashboard?hl=tr

"Hesabınızın doğrulanması ve öğelerinizin yayınlanabilmesi için tek seferlik US$5.00 tutarında bir geliştirici kayıt ücreti ödenmesi gerekir."

BufGix

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,089
2
Phobos/Space
Merhabalar. Öncelikle başarılı çalışma için tebrik ederim.

Bunu soruyorum lakin biliyorum elbet siz istişare etmiş, düşünmüşsünüzdür.

Hem daha prof olurdu, hem de dışarı açılırdı babında.. Bunu Chrome Web Mağazası'na ekleme olayı hakkında ne düşünüyorsunuz?

https://chrome.google.com/webstore/developer/dashboard?hl=tr

"Hesabınızın doğrulanması ve öğelerinizin yayınlanabilmesi için tek seferlik US$5.00 tutarında bir geliştirici kayıt ücreti ödenmesi gerekir."

5 dolari THT bana sağlarsa tabiki Web magzasina koyarim. Ki suan backendi deploy ettigim bedava providerin süresi de bitti. Yani deploy etmek icin maddi biseye ihtiyaç var:)

ghostblue

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,043
0
ütopya
easyly Konu için elinize sağlık. Fakat Chrome Web Mağazasında yok diye eklentiyi etkinleştiremiyorum. Yardımcı olabilir misiniz

grRRW5.png

BufGix

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,089
2
Phobos/Space
easyly Konu için elinize sağlık. Fakat Chrome Web Mağazasında yok diye eklentiyi etkinleştiremiyorum. Yardımcı olabilir misiniz

grRRW5.png

Sağ veya sol üsten gelistirici modunu aktif etmeniz gerekmekte ardindan tekrar yuklemeyi deneyin. Fakat yukleseniz bile eklentiyi kullanamiyacaksiniz cunku API Server suan calismiyor free hostdaki sure doldugu icin. En kisa zamanada cozmeye calisacagim, sorun icin uzgunum.

Serveri adam akıllı bir yere deoplayladım. Uygulmayı güncelledim buradan indirebilirsiniz:

Release Update API url · bufgix/carbon-chrome-extension

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.