Casper pc

Razer34

Üye
12 Ağu 2018
54
1
Selam bi yardım edin acil pc win 10
Casper marka format atiyim dedim ayarlardan girip tüm sürücülere format at dedim sonra format işlemi bittikten sonra windows yükleniyor dedi pc hata verdi.kapandi yeniden acilmadi bekledim sonra fisi cekip tekrar taktim acildi ama giris yapmiyordu beni administirator olarak görmedi karıştırırken bios ayarlarina girdim ve biosta kaldi cikmadi napsam netsem bilmiyorum pc de emanet birazdan foto eklicem.

ffdd1abd9d.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:

MeliHardS

Uzman üye
24 Mar 2018
1,611
1
C:/Users/M.H
Hocam onları boşverin, isoyu flasha atıp biosu açın, boot menüsüne gelip usb'nizi 1. sıraya alın. Daha sonra kaydedip çıkın. yeniden başlatacak ve win 10 kurulum ekranı gelecektir. iso format yazarak youtubeden aratıp dahada anlayabilirsiniz.

4UR0R4

Katılımcı Üye
14 Ocak 2018
670
6
T.C
Pc'Nizde hata olduğu için başka bir pc alip ondan usb le format atmaniz gerekir başka türlü kurtulamiycak gibisiniz bu durumdan
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=AjaOfMgYaBU[/ame]

Aydogan'

Ticaret Kategori Sorumlusu
13 Tem 2017
3,060
36
441
THT's database
Bilgisayarınızda bulunan HardDisk'i çıkartarak, başka bir cihaz üzerinden biçimlendirin ve Windows 10'u yükleyin. BIOS ayarları sıfırlanmış şekilde HardDisk'i ana bilgisayara taktığınız taktirde, girecektir büyük ihtimalle. Bu işlemi yakınınızda bulunan İnternet Cafe veya bilgisayarcılar aracılığı ile yapabilirsiniz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.