casper via a1 güncelleme sorunu

10 Mar 2016
68
0
casper via a1 kullanıcısıyım casper ota üzerinden 6.0 iyileştirme güncellemesi gelmiş ama ne yaptıysam güncellemeyi yapamadım millet 7.0 a geçti ben hala eski sürümü kullanıyorum bir form da adam olayı şöyle anlatmış casper telefonun da geçmiş te gönderilen güncellemeyi zamanın da yapmazsan yeni güncellemeleri alamıyor yazmış. velhasıl elinde 7.0 casper stock rom olan varsa yada bu konuda bana yarcı olabilecek biri varsa lütfen yardımcı olun..

Bukre1111

Yeni üye
11 Kas 2019
1
0
Telefonu kapatıp açın ve mümkünse wifi ya bağlı iken tekrar kontrol edin. Yinede aynı sonuçla karşılaşırsanız ve mutlaka yüklemek istiyorsanız telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayıp tekrar kontrol edin bu işlemler sonuç vermezse garantiye gönderin. Casper'ın bu konudaki tutumundan emin olmamakla birlikte, diğer firmalar bu tür yazılım güncelleme işlemlerini ücretsiz gerçekleştiriyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.