Casus olmak İsteyenler(Pc-msn Hack)

emperyol

Yeni üye
24 Eki 2007
3
0
kardeşim

kardesim nasıl olurda buna tesekkür edersniz..dosyanın içindne truva atı cıktı...kardesimn ilk önce kurun eğer virüslü ise yazuın buraya..milletin pc ci çökmesin...ADMINEDE SIKAYET BÖYLE ADAMLARI ALMAYIN SİTEYE

TuRKu_GozLuM

Uzman üye
26 Eyl 2007
1,091
22
istanbul
sagol kardesım yınede yorumun ıcın bu arada

solmezkc5oe0ad7.gif

yesilyol63

Yeni üye
25 Eyl 2007
3
0
ArkadaŞ HerŞey GÜzelde Bu Nedemek Oluyor İpnodan AldiĞimiz Adres Yerİne(yanİ Dns Yerİne Neden Senİn 10.0.0.2 Yİ Yaziyoruz)yenİlerle Fazla UĞraŞma Demek İstedİm Sen Kendİnemİ YÖneltmek İstİyorsun

deli-dolu

Yeni üye
10 Kas 2007
3
0
ya kardeş bu ne biçim iş bir şeyi yapacaksansa hakkını ver kotalı interrnet kulanıyorum iki keredir indirdim yinede şifre istedi olmadı..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.