Casus Telefon - Telefon Dinleme - Ortam Dinleme

GuessDezz

Üye
8 Kas 2015
73
0
bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşları konunun altına bekliyorum.

not : Herhangi bir programı vs varsa bilgilendirirseniz sevinirim.

Andrei Rublev

Kadim Üye
30 Ocak 2006
5,057
1
sanalda böyle bi programa rastlayamazsın zira dağıtımı yada bu işi faaliyete geçirmek suç.böcek dediğimiz kavram var,bilirsin.ancak onunla mümkün bi şey onun da bildiğim kadarıyla maaliyeti var.

foqualir

Katılımcı Üye
27 Haz 2015
371
0
Böceğin turleri internette satilimi mevcut. Elektrik devreleriyle aran iyiyse biraz da kafani kullanarak bu isten yirta bilirsin ucuza. Soyle ki elektrikle aran iyiyse google girip casus boce yapimi yazmicaksin. Ses kaydetme cihazi yapimi yazarsin ;) Kapiş. Bu konuyla icli disli olmuslugum var

GuessDezz

Üye
8 Kas 2015
73
0
Böceğin turleri internette satilimi mevcut. Elektrik devreleriyle aran iyiyse biraz da kafani kullanarak bu isten yirta bilirsin ucuza. Soyle ki elektrikle aran iyiyse google girip casus boce yapimi yazmicaksin. Ses kaydetme cihazi yapimi yazarsin ;) Kapiş. Bu konuyla icli disli olmuslugum var

Mantıklı dostum ama benim uğreşıpta yapabileceğim bişey değil anladığım kadarıyla elini cebine atmadan olmayacak bu iş.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.