CCleaner Business Edition v3

ozturk87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2012
772
0
Giresun
CCleaner Pro- / Business Edition 3.27.1900 - Final - 24.01.2013
Her Bilgisayar da olmasi gereken bir Programm !

CCleaner ile Pc niz cok daha hizli calisacakdir,CCleaner tüm bozuk ve ise yaramaz dosyalari temizler,tamir eder.
gereksiz balast gözeneklerin derinliklerine sistem sabit disk temizlemek için.

DownloadLink: Kostenlos und ohne Anmeldung Dateien und Bilder hochladen!

cover6p2nd.jpg

Son düzenleme:

ozturk87

Katılımcı Üye
31 Ocak 2012
772
0
Giresun
rica ederim evet full sürüm kendim de kulaniyorum :)
fakat update yaparsan programmi yeni serial ister
iyi kulanmalar .

Shizuku

Yeni üye
19 Ocak 2013
38
0
Yükledim Kurdum ama nasıl crack yapacağım ? busines edition felan yazmıyor normal ccleaner gibi gözüküyo :D Yardım lütfen

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.