CCTV hack

Hammurabi1

Üye
1 Haz 2023
119
10
ben shodan ile cctv leri nmap ile tarıyorum bazılarını cve açıklarından veya ftp direk açık olduğu için sızdım ama daha çok shodanda exploit açığı bulunan cihazları nasıl bulabilirim yani nasıl filtre yapabilirim ve bu kullanıcı adı ve şifreleri nasıl kırabilirim hangi programı önerebilirsiniz şifre kırmak için veya admin sayfasını nasıl baypass edebilirim bana tam bilgiylen açıklayabilirmisiniz hepinize saygılar.

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,399
951
Merhabalar

marka model ve sürüm numarası yazarsanız daha iyi yardımcı olabilirim eğer nmap ile erişebildiyseniz bunları bulmanız çok kolay olacaktır.

İyi Forumlar

xezua

Katılımcı Üye
4 Tem 2023
335
97
Misconfiguration
ben shodan ile cctv leri nmap ile tarıyorum bazılarını cve açıklarından veya ftp direk açık olduğu için sızdım ama daha çok shodanda exploit açığı bulunan cihazları nasıl bulabilirim yani nasıl filtre yapabilirim ve bu kullanıcı adı ve şifreleri nasıl kırabilirim hangi programı önerebilirsiniz şifre kırmak için veya admin sayfasını nasıl baypass edebilirim bana tam bilgiylen açıklayabilirmisiniz hepinize saygılar.
Manuel demişsin regex bulup waf atlamana gerek kalmadan ip üzerine girersin daha sonra kontrol amaçlı wafw00f çalıştırırsın daha sonra Dirbusteri çalıştır ve dizinleri Bruteforcea aktar Burada URL aracılığıyla birden fazla gizli dosya ve dizini bulabilirsin iyi günler umarım sorunu doğru anlamışımdır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.