CD / DVD ve USB Kullanmadan Windows 10 / 8,1 / 8/7 / vista Sistemlerini Kurulum Yapın

Andrei Rublev

Kadim Üye
30 Ocak 2006
5,057
1
orXdMo.png

CD / DVD ve USB Kullanmadan Windows 10 / 8,1 / 8/7 / vista Sistemlerini Kurulum Yapın
WinToHDD ile CD / DVD ve USB sürücüsü kullanmadan Windows işletim sistemlerini Bilgisayarınıza kurmanızı sağlar. Bu All-in-One, Windows Kurulum yazılımı ile kolayca, Windows’u yeniden yükleyebilirsiniz Windows işletim sisteminin yüklü olduğu bir başka disk’e windows kurabilir veya mevcut windows sisteminizi yedekleyebilir kopyasını alabilirsiniz

http://turbobit.net/w115uqz6vr25.html

Resold

Üye
25 Tem 2012
250
0
Marmaris
Windows 8.1 pro var bende.Ben güncellemek istiyorum win 10 a bilgisayarımdaki belgeler,uygulamaların hepsinin silinmesini istiyorum yani bi nevi format atıp win 10 yüklemek istiyorum acaba bu mümkünmü ?

Andrei Rublev

Kadim Üye
30 Ocak 2006
5,057
1
Windows 8.1 pro var bende.Ben güncellemek istiyorum win 10 a bilgisayarımdaki belgeler,uygulamaların hepsinin silinmesini istiyorum yani bi nevi format atıp win 10 yüklemek istiyorum acaba bu mümkünmü ?

Mümkün tabii ki. windows 10 dosyalarını indirip boot ediceksiniz.ardından gerisi kurulum zaten :)

ENİGMA1

Uzman üye
31 Ocak 2016
1,961
39
şimdi ben windows7 kullanıyorum yeni kullanıcı hesabı açarda kurarsam tüm kullanıcı hesaplarını etkilermi yoksa sedece kurduğum kullanıcı hesabınımı etkiler ?
:RpS_rolleyes:
CEVABI BANA ÖZELDEN YAZARSAN SEVİNİRİM

:RpS_rolleyes:​

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.