CD ye yazma YARDIM !

spulaction

Üye
5 Haz 2016
148
0
Brooklyn
Arkadaşlar yardım edin bi size zahmet , cd ye yazamıyorum müzikleri . Diski biçimlendir diyor . Disk biçimlenmiyor hata veriyor . WMP den yazmaya çalışıyorum ordan da hata veriyor nasıl atabilirim cd ye ?

I am nobody

Uzman üye
10 Haz 2016
1,072
0
Kardeşim olabilir cd'yi ses dosyası olarak yani track olarak yapıcaksan üstünde yazar 80 min vs vs diye
normal dosya cd si yapıcaksan bir dvd'de 4.7 gb'tır sen yazdırıp napıcaksın ? arabada çalıcaksan arabanda dvd çalar varmı veya sonradan değiştirmemi teyip?

Cold-Shadow

Kıdemli Üye
8 Şub 2015
3,423
1
26
Merhabalar.
Cd'niz daha önce yazılmış olarak göründüğünden hata verdiğini düşünmekteyim. Bazı CD'ler fabrika çıkışlı hatalı da olabiliyor. Başka bir CD ile deneyebilirsiniz.

spulaction

Üye
5 Haz 2016
148
0
Brooklyn
Kardeşim olabilir cd'yi ses dosyası olarak yani track olarak yapıcaksan üstünde yazar 80 min vs vs diye
normal dosya cd si yapıcaksan bir dvd'de 4.7 gb'tır sen yazdırıp napıcaksın ? arabada çalıcaksan arabanda dvd çalar varmı veya sonradan değiştirmemi teyip?

Bu cd kardeşim arabaya takıp çalmasını istiyorum :) DVD değil CD-R elimdeki . Orjinal sonradan değiştirme teyp falan değil .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.