[ÇEKİLİŞ] 6 Adet efsane kitap çekilişi // starktom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'starktom

Uzman üye
9 Ara 2017
1,733
0
Nereye
Çekiliş için léonαrdo nickli moderatörden izin alınmıştır.

ÇEKİLİŞ ŞARTLARI KATILIYORUM YAZMAK

11.06.2018 tarihinden 13.06.2018 tarihine kadar sürücektir.

KİTAPLAR

nxOBnC.jpg

vZVAm7.jpg

fDZxM1.jpg

wUprV6.jpg

rj12rm.jpg

pmAqTg.jpg

Okuduktan sonra kütüphaneme bıraktığım kitaplar boşboş duruyordu bende bunları sizlere hediye etmek istedim.

Katılanlar;
Kod:
CyberXhackk
XEmareX
TrojKu98
NanoMen
v0rxa
FeKeLe
Huaweis
AhmeTHT
AsPlayer
Çisom
Zheana
reepdan
ShockLeader
Socked
sentinel
carussed16
gener
By_ Scremente
tahaaysan
thedarkblue11
RedKeyy
Kutalp
memo63600
The Precarious
PalaMukan
teymenast
Mascoderc
AngelRayt
Hayalet Casper
erdey
Creiz34
Cyber-Star
RaSct
RotaliAdam
sctut
jGozluk
Ambrew
veysel5664
CemilK
siberdrone15
CeyhunT
jkhacking
mfk06
MTTK
BySwindLeR
alone-dark
n0wness
ProHaydoTR
astroboy06
00deepdeep00
genclife
DIKKAT ARANIYOR
N01
staRpiNqh
Security96
By Fezag
41KinGral41
Baku99
Emre160703

Not: Kitap kime çıktıysa ptt aracılığı ile gönderilecektir çok fazla bir ücreti yok en fazla 5tl'dir.
Not2: 6 kitap bir kişiye gitmicek herkeze 1 kitap.
T7HOfU.png

Son düzenleme:

sentinel

Yeni üye
22 May 2007
46
0
İzmir
Katılıyorum,Uzun zamandır elimdeki kitapları okuduğumla kaldım blogla ilgileniyordum hayırlısı :) bu şekilde çekiliş yaptığın için senide kutlarım dostum yıl sonunda bende tüm kütüphanemi aynı şekilde çekilişle dağıtmayı düşünmekteyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.