ÇEKİLiŞ [Hackerlığa Giriş 1 kitabı]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Xainn

Katılımcı Üye
8 Ara 2018
357
56
Merhaba TurkHackTeam

Ben Xainn

Bu Konumda Sizlere Hackerlığa Giriş 1 kitabı Çekilişi Düzenlemek İstiyorum.
Hackerlığa giriş 1 -1 adet

0001698480001-1.jpg

Çekiliş Şartları:

*Katılıyorum Yazmak

*Konuya teşekkür Etmek

Çekiliş Başlangıç: 19:01:2019

Çekiliş Bitiş 02:02:2019

Katılanlar
TH34MUS veysel5664SeLeXuSWzardHackDarkSaga72SaferopsupsKingBattle666SoullessofcBertuğ Kağanby king5464Raex1v MikfrooReoBloodHeroglifIXIfides ByEmreinci atmaca7887UnknownRight DarkHawk06▶gszeki35RiperiNA

İzinler : Ceys ve VITALLION
komutanarım'dan alındı.

Teşekkür butonuna Tıkla \|/.

Son düzenleme:

Soullessofc

Yeni üye
1 Ara 2018
31
0
Katılıyorum 2. serisini alıcaktım aklımdaydı ama belki 1. yi okuma fırsatım da olur şimdiden çekiliş için teşekkürler

'Execution

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,227
29
ben de var olan bir kitap gerçekten içerik bakımından çok zengin. 1.de Pentestbox üzerinden gidilmiş. 2.de de linux ağırlıklı anlatım yapılmış.
2 kitabı da aldım ve gerçekten 2 kitapta da anlatılanlar gayet güzel bir dille açıklanmış. Çekilişi kazanana şimdiden hayırlı olsun diyorum. :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.