[Çekiliş] Lisanslı InstaWebV5.7.1 Dosyası [SMM Entegreli]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

nurullahtr

Katılımcı Üye
25 Ağu 2017
575
0
Malatya
InstaWebV5.7.1.php Dosyası Çekilişi !

Çekiliş İzni léonαrdo Hocamdan Alındı

Ödüller:

İoncube'suz 1-1 Orjinal InstaWebV5.7.1 Lisansı Kırılmış Dosyası

NOT:InstaWeb'in son sürümü olan 5.7.1'in kırılmış versiyonudur. İçerisinde smm panel entegresi bulunmaktadır.

Çekilişe Katılmak İçin Teşekkür Edip Katılıyorum Yazmanız Yeterlidir.

DEMO İÇİN TIKLA

Çekiliş Bitiş Tarihi: 16.06.2018 23:59

Talihliler
1.) ByBurhanReis

Yedek Talihliler
2.) LockedWorld

Son düzenleme:

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Peki bu ioncube yi kırdığından Cihan'ın haberi varmı? Türklere zarar vermek misyonumuz gereği yasak.

0xd2

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
765
211
Peki bu ioncube yi kırdığından Cihan'ın haberi varmı? Türklere zarar vermek misyonumuz gereği yasak.

Her gün instagram hesabı çalıp çekiliş yapılıyor instaweb scripti yayınlanıyor ama işinize gelmeyince Türklere zarar vermek yasağa mı çekiyorsunuz.

Creiz34

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,931
1
23
JUPİTER
Her gün instagram hesabı çalıp çekiliş yapılıyor instaweb scripti yayınlanıyor ama işinize gelmeyince Türklere zarar vermek yasağa mı çekiyorsunuz.

Onlar Türk hesabımı? Göster bana Forumda birtane Türk Hesabı?

Türke zarar vermek değil bu script cracki

Türk bir yazılımıcının yaptığı script bu. Sattığı bir scripti ücretsiz yayınlıyorsun. Ben skype ile cihana iletiyorum zaten. İyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.