Çekiliş olayı çok sık olmasın

baysinsi

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
307
1
herkes bi çekiliş yapıyor forumda iyi olan var olmayan var biri yerken biri bakmasın her konuya çekiliş koymayın eskiden bööyle bişey yoktu herkes faydalansın tek kişi değil.

SeeBekO

Üye
8 Ocak 2017
241
0
Aynen AGA birde şu var bazen sadece post kasıyolar ... Yollamıyolar yolladım dıyor ama yedek hesabını kazanmış gibi gösterip yolladığını ortaya koyuyor ...
1 kişi değil bu aramızda var bir kaçtaneden fazla ...
Bu konular post kasılmak için açılıyor bence

baysinsi

Katılımcı Üye
7 Ocak 2016
307
1
hayır yani olay şu madem bişeyler becerip çekiliş yapıyorsunuz o becerdiğiniz şeyleri burdaki insanlara öğretseniz herkes yapsın ama buluyorlar çekiliş diyorlar olmuyor böyle beyler kusura bakmayın. yardımlaşma formu burası. yeni adetler çıkarmayın

OttomanCracker

Katılımcı Üye
18 Tem 2016
800
0
Peki dostum haklısın ama adam instagram hesabını kullanmıyor diyelim ve bir kişiye vericek 50 kişi isterse göz göre göre birine verdiğinde diğerlerine saygısızlık olmaz ?

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
buna ÜDY karar verir
ayrıca çekilişler ÜDY bilgisi dahilinde yapılıyor bilgisiz yapılanlar çöpe taşınıyor

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
91
34
Gökyüzü
Bazı şeyler var gerçekten çekilişle dağıtılması gerekiyor. İnstagram takipçisiymiş, hesabıymış, kitapmış... Bunlar herkese nasıl verilsin?

Onun dışında pdf vs paylaşırken çekiliş yapanları da ben herkesle paylaşmaya teşvik ediyorum. Yine kişinin kararına kalmış.

Bunun dışında düzensiz ve kuralsız yapılan çekilişler için de bir düzenleme hazırlıyoruz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.