Cenazem var :(:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uzmaniz

Özel Üye
25 Haz 2012
12,935
42
Canlar bugün annem konumundaki babaannem vefat etmiştir.Bu sebebten dolayı aranızda çok aktif olamayacağım.

Saygılar

Veteran 7

El Patrón
26 Ara 2011
11,500
12,865
Başın sağolsun mekanı cennet olsun bir ihtiyacın olursa arayabilirsin beni

klans

Katılımcı Üye
26 Tem 2013
303
0
Mekani cennet olsun kardesim . AMA sana soyle diyim bi yakinim vefat edince ben uzulmek yerine onlarin adina seviniyorum cunku daha guzel bi yere gittiklerine eminim senin babanneni tanimiyorum ama sen cok iyi bi abimizsin senin babannen de iyi bi insandir . Bende bir cok yakinimi kaybettim ama bi yanim uzulurken bi yanim seviniyo onlarin adina Soyle dusunebilir insanlar o artik yok onu artik bu hayatta goremicem sesini duyamicqm diyo olabilirsin ama suan o oyle bi ydrde olabilirki bunu dusunmen yeter Issallah bi nebzede olasa gonlunu rahatlatmisimdir

'Black Warrior

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ocak 2013
12,132
5
E5
Başın sağolsun abi Allah rahmet, mekanını cennet eylesin. :( Sizede Allah sabır versin abi zor durum. :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.