Cep numarasından adres nasıl öğrenilir ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

titan06

Üye
3 Eyl 2007
93
0
arkadaşlar elimde bir cep nosu var mutlaka bu şahsın adresini öğrenmek isityorum nasıl öğreneblirim bu işin püf noktası ne bileniniz varsa lütfen yardım ??

cankurt07

Üye
2 Kas 2008
193
0
he he bu programı bulan varas ben parasıyla alırım :DDDDDneyse veririz parasını D:DDyok canım ohhaaaa bize düşmez öyle programlar!!sadece devlet kurumları kullanıyordur ve çok çok çok zenginler :DDDböyle israilde falan dostu olanla :D

hacker/dj_can

Katılımcı Üye
FBI yada SIA de tandğn warsa bulrsn ama normalde parayla bile bulamzsn.diyelm buldn suç sayılr alırlar seni hesap verirsn snra...bu tellerde bitek tel izleme prosu var piyasada demo bulrsn onuda anca...ama karşı tele proyu yüklemen lazım o da s60 destekli tellerde oluo...işini pek görmz zatn

aYDoSLu34

Uzman üye
18 Eyl 2009
1,283
1
Cyber Shot
FBI yada SIA de tandğn warsa bulrsn ama normalde parayla bile bulamzsn.diyelm buldn suç sayılr alırlar seni hesap verirsn snra...bu tellerde bitek tel izleme prosu var piyasada demo bulrsn onuda anca...ama karşı tele proyu yüklemen lazım o da s60 destekli tellerde oluo...işini pek görmz zatn

:D (FBI yada SIA de tandğn warsa) demişin ya :puah10 numarası baba ya katılıyom :D:puah

cont

Yeni üye
3 Ara 2009
2
0
reis ben suan onun uzerınde calısıorum cep telefonu teknısyenıyım programı var ama daha cozemedım cozdugum gıbı sana ulasırım.

ByFacia0506

Katılımcı Üye
29 Kas 2009
312
0
Teknisyen arkadaş programı yapdığın zaman söylersen sana en kral bi cezaevinden güzel bir hücre ayırtırım..

Uçmuş millet:F

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.