Cep Telefonlarını Nerede Olduğunu Takip Etme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaptanoz

Üye
23 Tem 2007
65
0
ARKADAŞLAR CEP TELEFONUNU NEREDE OLDUĞUNU TAKİP EDEBİLMEK İÇİN Bİ PROGRAM VARMI ACAYİP LAZIM YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM... PİYASAYA BAKTIM 400 500 YTL DEN BAHSEDİYO BEDAVASI YOKMU YADA BEDAVAYA GETİRİLEN... :>:woott

MaRJiNaL Deimos

Yeni üye
24 Tem 2008
36
1
Öyle bişeyi yapamassın =) Bunun bir imkanı yok,profesyonel hacker bile olsan GSM Servisi seni mutlaka bulur,pc nin ip sini gizlesen bile gsm servisi seni bulur ayrıca o programları kullanabilmek için profesyonel olmak gerekir,birde lisans :D

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
bende arkadaşın dediğine katılıyorum o program profodyonel işi onu cracklemeninde çok kolay olacağını zannetmiyorum ama araştırırım

MaRJiNaL Deimos

Yeni üye
24 Tem 2008
36
1
imkanı yok alamaz imkanı yokkk ! ayrıca o program operatör tarafından 24 saat takip edilir kullanabilmek için gsm servislerinde çalışan görevlilere şifreler verilir bu şifrelere ulaşamassın saçma bir konu bu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.