cep telefonu klonlams

aopena

Katılımcı Üye
25 Eki 2008
358
0
arkadaslar telfncudan cep telefnu aldm fakat yasal uyari msji geldi kayit disi listesine alnms gttm telfncya imei attilar telfn acilista wodacom faln yaziyor eskisi gbi aclmyor yani orjinal yazilimi yuklme sansm olurmu ve bu imei saglma alma sansm varmidr ? nolur bu telefon

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
arkadaslar telfncudan cep telefnu aldm fakat yasal uyari msji geldi kayit disi listesine alnms gttm telfncya imei attilar telfn acilista wodacom faln yaziyor eskisi gbi aclmyor yani orjinal yazilimi yuklme sansm olurmu ve bu imei saglma alma sansm varmidr ? nolur bu telefon

babacanım ***ür geri verderim babacanım :) devamlı kara listeye düşer 1 ay veya 2 sonra senden yine imail ister babacan:) ayrıca orijinal alın her zaman kaçak telefonlar yurtdışından gelen yasal ama yazılım isteyen telefonlar ucuzdur diyerek almayın babacanlarım. :)

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
Arkadaş "Kaçak Ürün Almak Vatan Hainliğidir" bunu belirteyim. Telefoncu yapamamış arkadaşım. Başka cıhazın "IMEI"lini atmış. Tarif ettiğin sorun bu. Git sağlam bir adama yapsın. Yüklü bir üçret ödeme, o kadar masraflı birşey değil "IMEI" atmak. "IMEI" attıktan sonra "Servis"e ***ür "Rica" et yaparlar [Tabii aksi bir adama rast gelmessen.] . İyi forumlar dilerim...

aopena

Katılımcı Üye
25 Eki 2008
358
0
arkadas adama normal bi telefon parası ödedik adam verdii malda böyle sorunçıktı benım sucum ne ki imei bataryanın altındaki ile tutuyodu ***ürdüm telefoncuya ımeı attı ama içim rahatdeil bunu istanbulda kesin olarak nerede yaptırabilirim acaba kesin sonuç olarak param haram zıkkım olsun inş.
bende bitane eski nokıa 1110 var onun ımei sini attramazmıyım 3 g vs çalısır mı birdetelefonun özelliklerinden etkilenirmi internet 3g hızı vs..

VoDkaLeMoN

Yeni üye
28 Haz 2013
37
0
Cevabını bilmiyorum ama okuduğun okula cidden acıyorum. o yazdıkların yazılar nedir öyle rezillik abi bu kadarmı dikkat etmiyorsunuz yazdıklarınıza okuyamadım bir ara hadi büyük küçük harf kuralları noktalama işaretleri filan geçiyorum harfleri yutmayın arada lütfen siz böyle yaparsanız gelecek nesil nasıl yazı yazar düşünemiyorum.

Esxi

Katılımcı Üye
21 Haz 2013
951
0
Bir Laf vardır " Ucuz Mal alacak kadar zengin değilim. " diye. Yurttışından gelen malı ucuza alır bi ton masraf edersin.

Tertemiz orjinal süürn al kafan rahat etsin.

USTAHACKBARBAROS

Uzman üye
18 May 2013
1,411
0
Yavru Vatan
arkadas adama normal bi telefon parası ödedik adam verdii malda böyle sorunçıktı benım sucum ne ki imei bataryanın altındaki ile tutuyodu ***ürdüm telefoncuya ımeı attı ama içim rahatdeil bunu istanbulda kesin olarak nerede yaptırabilirim acaba kesin sonuç olarak param haram zıkkım olsun inş.
bende bitane eski nokıa 1110 var onun ımei sini attramazmıyım 3 g vs çalısır mı birdetelefonun özelliklerinden etkilenirmi internet 3g hızı vs..

Sen güvenilir birisine gönder "IMEI" atsın. Sonra "Servis"e ***ür "Rica Et", aksi bir adama rast gelmediğin sürece "Format Atarlar" telefonuna. Fakat "IMEI" atmadan ***ürme. Servis "IMEI" atamaz. Yardımcı olabildiysem ne mutlu, iyi forumlar dilerim...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.