Cep telefonu secimi... yardim

Kengerli

Katılımcı Üye
23 May 2013
404
0
Baku
sa arkadaslar...
Samsung Note 4 + Gear S
Samsung Note Edge + Gear S
Sony Xperia Z3 + Xperia Watch
Iphone 6 + Iwatch mi.????
lutfen yardim edin

|~ԼЄƠƝ~|

Kıdemli Üye
24 Ocak 2012
3,572
0
Aleyküm selam Onların içinde yok ama bence en iyisi nokia lumia çok şahane telefon O Seçeneklerden ise Samsung note 3 te iyi çevremde kullananlar var Seçim Senin Şimdiden hayırlı Olsun

Son düzenleme:

CyberShooter

Katılımcı Üye
21 May 2014
419
0
Aleyküm selam Onların içinde yok ama bence en iyisi nokia lumia çok şahane telefon O Seçeneklerden ise Samsung note 4 te iyi çevremde kullananlar var Seçim Senin Şimdiden hayırlı Olsun

çevrende kullananlarmı var :D note 3 olmasın o note 4 dha yeni tanıtıldı piyasada yokki

nese kardeşim senin soruna gelince xperia z3 ve smartwatch 3 çü tavsiye ederim
unutma SONY kalitedir

Son düzenleme:

Stick Man

Üye
22 Tem 2014
97
0
capital.html
•Şu Anda Bu Yazıyı Her Ne Kadar Android'den Yazıyor Olsam da, İPhone'u Hep Daha Çok Sevmişimdir :) Yani Bilmiyorum Sadeliği Mi Desem, Klasikliği Mi Desem Apple'ın Yaptığı Cihazlar (Pc,Tablet,Telefon) Hep Daha Çok İlgimi Çekmiştir :)

Yine Karar Senin Ama, İphone 6 Alacaksan Biraz Daha Dişini Sıkıp,
İPhone 6 Plus Almanı Tavsiye Ederim ;)

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
Öncelikle Nokia Lumia önermem. Çok şikayet var Windows Phone mağazası çok kısıtlı uygulamalar yetersiz. Bu yazdıkların dışında dokunmatik telefonları seviyorsan LG G2 veya LG G3 öneririm. Bir tane bile tuş yok. Onun dışında LG Nexus 5 öneririm. Ha ama illa buradan olacak dersen iPhone 6.

Son düzenleme:

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
Arkadaşlar gerekli cevabı vermiş ancak bende şöyle diyeyim eğer çok fazla oyunla işin yoksa daha çok Internete girmek, epostanı kontrol etmek gibi işlerde kullanacaksan benim önerim Nokia Lumia veya Androidli ucuz bir telefon işte.

Hem Windows performans konusunda çok iyi bir işletim sistemi. Zaten yakında Windows'a bayağı bir uygulama gelir. ;)

Pahalı telefon almayın. Kimisi anca arama yapmak mesaj atmak için gidip en pahalı telefonlardan alıyor ve hiç bir özelliğini de kullanmıyor. İsraf cidden israf.

Marwins

Kıdemli Üye
21 Eyl 2012
3,129
1
Arkadaşlar gerekli cevabı vermiş ancak bende şöyle diyeyim eğer çok fazla oyunla işin yoksa daha çok Internete girmek, epostanı kontrol etmek gibi işlerde kullanacaksan benim önerim Nokia Lumia veya Androidli ucuz bir telefon işte.

Hem Windows performans konusunda çok iyi bir işletim sistemi. Zaten yakında Windows'a bayağı bir uygulama gelir. ;)

Pahalı telefon almayın. Kimisi anca arama yapmak mesaj atmak için gidip en pahalı telefonlardan alıyor ve hiç bir özelliğini de kullanmıyor. İsraf cidden israf.

Özelliklerini kullanmayı bilenler için ise hazine... :D

AzraeL37

Üye
29 Nis 2014
104
0
NOTE 4 + GEAR S Al

Telefonu Kurcalamayı Seviyorsan Kesin Tavsiyem Android. İOS Çok Kısıtlı Onu Söylüyim.

Şöyle bişey gördüm bugün ve onu türkçeye çevirdim:

İNGİLİZCESİ:

PE44Yb.jpg

TÜRKÇESİ:

q21133.jpg

360

Üye
15 Ocak 2011
122
0
İphone 6 kesinlikle önermem 3.200 tl küsüratlı bir telefon ve 1 GB Ram var saçma sapan yapmışlar uyku denetimi gibi sağlık ile ilgili bir kaç tekim şeyler olsa da donanım açısından pek tutmadım samsung modellerini incelemeni tavsiye ederim...

korsanturk

Yeni üye
13 Kas 2006
10
0
Paran varsa telefon kurcalamayı sevmiyorsan ve daha önce başka bir modelini kullandıysan İphone 6 al derim. Ancak Düşük fiyat yüksek performans istiyorsan Mi4 ü bekle derim gerçekten çok iyi bir tel olacak. Uzun zamandır LG G3 inceliyorum tasarım harikası görsellik süper ama bazı sorunları var halledilmesi gereken.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.