Cerberus Yardım

FerrieMagno

Yeni üye
5 Ağu 2012
19
0
Abiler bir çok yere baktım da cerberus ile ilgili fazla bir şey öğrenemedim.Nasıl kullanacağımızı bana anlatabilirseniz çok sevinirim şimdiden Teşekkürler!

noppo123

Katılımcı Üye
14 Eki 2012
434
0
Ankara
kardesm android icin yapmıstım ben onu :D isime yaramıstı :D

1 tane bos mail al googleplaydan indir programı telefondan ac sifre mail felan gir diycek zaten onları doldur sonra cerberus android login yapcaksın kendi sitesinden telefonda programı kurarken olusturdugun bilgileri girceksin onaylıycaksın sonra internetten görceksin isini :) foto cek ses kaydı al sms gecmisi cartu curtunu gorursun :D ama ücretli 1 haftalıkmı ne deneme sürümü veriyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.