çeşitli hack programları yeni başlayanlar mutlaka baksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

42 U 1071

Yeni üye
29 Eki 2008
1
0
Arkadaşlar bunların modası geçeli asırlar oldu boşuna indirmeyin, hiç bi işe yaramaz. yani olaya birde şu açıdan bakın, indirenler virüs-trojan olduğunu A-V'ler aracılığı ile tespit ettiler değil mi. şimdi bizim bunları göndereceğimiz ya da kullanacağımız vatandaşta da A-V olacak. Bu birincisi.gelelim ikincisine eğer adamın bilgisayarında A-V yoksa ve bu saçma salak virüsleri yiyor ise zaten uğraşmaya değmez. yani dişe dokunmaz. böyle insanların bilgisayarına bu saçmalıkları göndererek eeen fazla kısmi zarar verirsiniz,elinize bir şey de geçmez ancak karşı tarafa zarar ver diğiniz için bellki egonuzu tatmin edersiniz. unutmayın hack bir sanattır, bir felsefesi ve amacı vardır. ....selametle

crayz_hacker

Yeni üye
1 Kas 2008
1
0
kardeş ler bend daha yeni kayıt oldum ama ama daha hic birsey bilmiyorum ne porgram yazmayı nede kod yazmayı bana yardım dek cek biri varmı

DeadLogger

Katılımcı Üye
1 Kas 2008
676
1
Declare
Arkadaşım trojan ise kurun pcnize fazla zarar vermez ama truva atı ise kesinlikle kurmayın pcniiz ele geçiri ayrıca sunu demkle yazı yazak el kalmdı artık bnde msn hack programı olmaz ama yöntemleri vardır !!!

zehir38

Yeni üye
11 Mar 2008
1
0
saol usdam emegine sağlık ama bu keyi ben gene yapamadım bi şifre çalma işini beceremedim

arif1994

Yeni üye
16 Ara 2008
9
0
çok teşekürler diyecektim ama bir hata mesajı geldi mesaj diyor ki diskin yazmaya karşı korumalı olduğundan yüklenemiyor bunu bi cevaplayı ver kardeş tam inid dedim böyle bişe çıktı ve genede teşekür ederim

jutemgokhan

Yeni üye
18 Ara 2008
4
0
Biri resimli anlatım ya da bizim anlayacağımız dilden anlatabilirmi sadece güzel olmuşla anlaşılmıyor yav :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.