Çeşitli Konularda Yardım

MhytARROW

Üye
18 Nis 2015
57
0
Ankara
1- Bir Siteye Zone Alırken ERROR:
Domain has been defaced during last year: empireconstructiondevelopment.net hatası veriyor.

2-Joomla'da index yasağı koyulmuş index basamıyorum bundan nasıl kullanırım

3-BruteForce'den daha hızlı programlar yokmu

4-Sheel Nedir Nasıl atılır.

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
1. daha once o site için zone kayıdı alınmış.
2.Joomla da index yasagı derken ? onu tam anladım
3.şuan için bildiğim kadarıyla yok.
4.shell Yüklendiği Sitede Size Çeşitli Yetkiler Veren Bir Materyaldir. Bu Yetkiler; Okuma, Yazma ve Silme Yetkileridir. shell Attığınız Sitede Bazen Bir Site Sahibinin Yetkilerini Kullanabilirken, Bazende Host Sahibinin Yetkilerini Kullana Biliyorsunuz.

Shell Atmak için çeşitli yönetmler vardır:

Remote File Iclusion Açıklarından Faydalanabiliriz,Exploits Kullanarak Yükleme Yapabiliriz,Upload Açıklarından Faydalanabiliriz,
Hedef Sunucudan Hesap Açarak Yükleme Yapabiliriz bu ve buna benzer bir çok yöntemi kullanarak siteye shell atabilirsiniz.

Son düzenleme:

MhytARROW

Üye
18 Nis 2015
57
0
Ankara
1. daha once o site için zone kayıdı alınmış.
2.Joomla da index yasagı derken ? onu tam anladım
3.şuan için bildiğim kadarıyla yok.
4.shell Yüklendiği Sitede Size Çeşitli Yetkiler Veren Bir Materyaldir. Bu Yetkiler; Okuma, Yazma ve Silme Yetkileridir. shell Attığınız Sitede Bazen Bir Site Sahibinin Yetkilerini Kullanabilirken, Bazende Host Sahibinin Yetkilerini Kullana Biliyorsunuz.

Shell Atmak için çeşitli yönetmler vardır:

Remote File Iclusion Açıklarından Faydalanabiliriz,Exploits Kullanarak Yükleme Yapabiliriz,Upload Açıklarından Faydalanabiliriz,
Hedef Sunucudan Hesap Açarak Yükleme Yapabiliriz bu ve buna benzer bir çok yöntemi kullanarak siteye shell atabilirsiniz.
bu dediklerinin videoları varmı birde
ben bi wp sitesinin panel şifre id buldum linke girince o sitede wp-login araması yapıyor npıcam

chocolax

Kıdemli Üye
1 Ocak 2015
3,171
3
1.Başka Birisi O Sitenin Zonesi Almış veya Sitede Hata Vardır Başka Siteyi Deneyin Zone-hc Turk-h gibi.
2.Onu Anlayamadım Bilmiyorum Malesef. :(
3.Şuan Bilmiyorum ama Admin listesini az tutun.

Admin Listesi:
Kod:
admin
administrator
root

Şifre Listesi:
Kod:
admin 
admin123
123123
123
demo
demo123
password
password123
qwerty
qwerty123
abc
abc123
qwerty123
administrator
administrator123
root
root123
toor
toor123
pass
pass123
123admin
user
user123
rootadmin
123456789

Veya İstersen Dahada Düşür Çok Daha Hızlı Bulur Ben 5dk da 2 tane Buldum Ama Bu Yöntem Hızlandırır Listede 123ab eklemedik Diyelim Belki O Sitenin Şifresi Oydu Onu Kaçırmış Olursunuz Tek Siteyi Brute Force İle Taratırken Uzun Olan Listeleri Kullanın Çoklu Sitelerde Az Olanı Size Vakit Kazandırır.

Kısa Olan Listeler:

Admin Listesi:
Kod:
admin

Şifre Listesi:
Kod:
admin
admin123
123123

4.Shell Çeşitli Yetikler Veriyor Okuma, Yazma ve Silme Gibi Forumda Birçok Shell ve Nasıl Atılacığı Var Bakarsanız Çobucak Bulabilirsiniz Daha Ayrıntılı Öğrenirsiniz.

Son düzenleme:

MhytARROW

Üye
18 Nis 2015
57
0
Ankara
1.Başka Birisi O Sitenin Zonesi Almış veya Sitede Hata Vardır Başka Siteyi Deneyin Zone-hc Turk-h gibi.
2.Onu Anlayamadım Bilmiyorum Malesef. :(
3.Şuan Bilmiyorum ama Admin listesini az tutun.

Admin Listesi:
Kod:
admin
administrator
root

Şifre Listesi:
Kod:
admin 
admin123
123123
123
demo
demo123
password
password123
qwerty
qwerty123
abc
abc123
qwerty123
administrator
administrator123
root
root123
toor
toor123
pass
pass123
123admin
user
user123
rootadmin
123456789

Veya İstersen Dahada Düşür Çok Daha Hızlı Bulur Ben 5dk da 2 tane Buldum Ama Bu Yöntem Hızlandırır Listede 123ab eklemedik Diyelim Belki O Sitenin Şifresi Oydu Onu Kaçırmış Olursunuz Tek Siteyi Brute Force İle Taratırken Uzun Olan Listeleri Kullanın Çoklu Sitelerde Az Olanı Size Vakit Kazandırır.

Kısa Olan Listeler:

Admin Listesi:
Kod:
admin

Şifre Listesi:
Kod:
admin
admin123
123123

4.Shell Çeşitli Yetikler Veriyor Okuma, Yazma ve Silme Gibi Forumda Birçok Shell ve Nasıl Atılacığı Var Bakarsanız Çobucak Bulabilirsiniz Daha Ayrıntılı Öğrenirsiniz.
kardeşim çok saol
bu dorkları aratırken
com.user_(kelime) mi
yoksa /wp-content/themes/(kelime) mi daha iyi
birde ben bi farumdaki konumun okunma sayısını hackle artırmak istiyorum ne yapıcam ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.