Cevablarsaniz sevinirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dark82

Yeni üye
13 Tem 2008
12
0
Arkadaslar bilgisayarımdaki AV kendi kendine silindi daha dogrusu bozuldu ve bu gecerli bir win32 uyugla**sı degildir gibi bir uyarı cıkmaya basladı bilgisayarıma antivurus kura**yorum kurduktan sonra yine aynısı bu gecerli bir win32 uyugla**sı degildir gibi bir uyarı cıkıyor onceden kullandıgım nod 32 yi tekrar kurdum yine aynısını yapıyor avastı kurdum yine aynı nod 32 nin yeni surumunu kurayım dedim aynısı ne yapmm gerekiyor bu nereden kaynaklanıyor bilen varsa cevablayan olursa simdiden cok tesekkur ederim

iyide neden bahsettiğini anlamadım :S
AV dosyası diyosun ama illa windowsun içerisinde olması gerekmiyor ve win32 uygumalarında sorun yapıyorsa
tahminim öyle ve herhangi bir progra*m kurduğundan olabilir
şöyle halldet sorununu sistem geri yükleme yap sorun çözülecektir windowsun kendinden olduğunu zannetmiyorum herhangi bir progr*mdan kaynaklanıyor bu

8 Tem 2008
130
5
VAN
system 32 dosyalarından biri zarar görmüş yada kötü bir program tarafından
değiştirilmiş olabilir.
a.v. programları ve benzeri programlar kurulumlarını gerçekleştirirken bazı system32 dosyalarını kullanıp kendi dosyalarını yerleştirmek isterler.
tavsiyem ya sistemi geri yükle ya kayıt defterini düzeltecek bir program dene veya en son olarak format at bence
bu kadar yardımcı olabiliyorum umarım işine yarar
şimdiden kolay gelsin :)

dark82

Yeni üye
13 Tem 2008
12
0
Arkadaslar cevablarınız icin tesekkur ederim buyuk ihtimalle sistem dosyalarında dediginiz gibi bir deisiklik olmus olabilir. geri yukleme yapa**yorum cunku bilgisayar geri donusum noktası olusturma**ya basladı bu kayıt defterini duzenleyecek programın ismini verirsen sevinirim oda olmassa en son format deneyeyim

8 Tem 2008
130
5
VAN
bak burada arkadaşların paylaşım yaptığı güzel bir program var onu kullan istersen
tam çözüm olur mu bilmiyorum ama bence bi dene...
THT'deki arkadaşların upload ettikleri bir program
programın adı : CCleaner
bi dene bunu kolay gelsin şimdiden

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.