Ceza - Acapella 3

By_WinD

Katılımcı Üye
16 Eyl 2009
254
0
....UnutuM....
70 milyonun vebalini almaya çalışan politikacılar kadar hevesim yok politikaya şarkıcılar kadar kim ne isterse yapsın bırak benim zaten andım var benim andım rapim zaten kaynayan bir kanım var sanat düzen kanunlar başka düzen mafyalar en iyi düzen insanlık ama bu nasıl bir düzen abiler bu nası bir düzen ablalar bu gelişi güzel tablolarla olmaz işler baltalar keser acıkta tangalar yaptığım her besteden kendisine pay çıkartanlar oynadığı rollerle gerçek hayat arasında kalanlar yaraları çok büyük olanlarda sayemde kan ağlar kopya hayat haksız kazanç kahpe eser rüzgarlar bahçe kiraz doldu biraz bekle araz çıkmasın kin garez doldu kahpeler ki ceza nasıl yazmasın eza ceken dostun oldu görmedin ve oldu tuş bakıpta görmemezlikten geldiysen bence sende suç

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.