Ceza yerli plaka sro

BaD_MaN

Katılımcı Üye
22 Ocak 2008
943
13
Üstüme garment,protector a dostlar
Okcu mavi ok atar cok kötü toslar
Charlarınızı iyikasın abekozlar
Charlarınıza iyi bakın abe kozlar
Elinize gecmiş 50 lwl glavier
Az vs yapana kurdele takacaklar
Charlarlarınada garment takacaklar
Kesilen ben değilim bak 10 lwl char
Şayet beni yatarken gördüysen senin başlıgın dar
Peşimde onlarca hunter sahte dost var
Elinde sonunda yatacak bunlar
Bi bakyım derken öyle
Nukeyi yedim böyle
Bu oyun işte böyle
Ne yaparsan yap böyle
Yeni yatmış bladecini
İpi kopmuş okcunun
İnadım inat keserim tersine İB em fenerim
Yol uzun ve pek cok theifli
Cok uzundan ben tükendim
Yok bunun bunun bi çaresi
Kimi zamanda avare kestim
Bak ne hale geldim
Kim ne dediyse öyle kaldım
Nokta koydum yattım
Glavem SOSLU bak giyimim garment bak
Ve repairi gelmiş bak eski hali yok
Ne kesecek WOW! WOW! WOW!

KESİLEN BEN DEGİLİM BAK 10 LWL CHAR

Glavem SOSLU bak giyimim garment bak
Ve repairi gelmiş bak eski hali yok
Ne kesecek WOW! WOW! WOW!

KESİLEN BEN DEGİLİM BAK 10 LWL CHAR
:drunkbeğendinizmi +rep please:diablo

dunkof0sman

Yeni üye
17 Ağu 2008
8
0
muhteşem olmuş kardeşim peşimde onlarca hunter ve sahte traderler var yazşaymısın neyse güsel
BİR GÜN BEN ÖLÜRSEM MEZAR TAŞIMIN ÜZERİNE BİZ AYRILDIK BİR GÜN SEN ÖLÜRSEN MEZAR TAŞININ ÜZERİNE BİZ KAVUŞTUK YAZSINLAR...

dunkof0sman

Yeni üye
17 Ağu 2008
8
0
BİR GÜN BEN ÖLÜRSEM MEZAR TAŞIMIN ÜZERİNE BİZ AYRILDIK BİR GÜN SEN ÖLÜRSEN MEZAR TAŞININ ÜZERİNE BİZ KAVUŞTUK YAZSINLAR...BİR GÜN BEN ÖLÜRSEM MEZAR TAŞIMIN ÜZERİNE BİZ AYRILDIK BİR GÜN SEN ÖLÜRSEN MEZAR TAŞININ ÜZERİNE BİZ KAVUŞTUK YAZSINLAR...BİR GÜN BEN ÖLÜRSEM MEZAR TAŞIMIN ÜZERİNE BİZ AYRILDIK BİR GÜN SEN ÖLÜRSEN MEZAR TAŞININ ÜZERİNE BİZ KAVUŞTUK YAZSINLAR...BİR GÜN BEN ÖLÜRSEM MEZAR TAŞIMIN ÜZERİNE BİZ AYRILDIK BİR GÜN SEN ÖLÜRSEN MEZAR TAŞININ ÜZERİNE BİZ KAVUŞTUK YAZSINLAR...BİR GÜN BEN ÖLÜRSEM MEZAR TAŞIMIN ÜZERİNE BİZ AYRILDIK BİR GÜN SEN ÖLÜRSEN MEZAR TAŞININ ÜZERİNE BİZ KAVUŞTUK YAZSINLAR...BİR GÜN BEN ÖLÜRSEM MEZAR TAŞIMIN ÜZERİNE BİZ AYRILDIK BİR GÜN SEN ÖLÜRSEN MEZAR TAŞININ ÜZERİNE BİZ KAVUŞTUK YAZSINLAR...BİR GÜN BEN ÖLÜRSEM MEZAR TAŞIMIN ÜZERİNE BİZ AYRILDIK BİR GÜN SEN ÖLÜRSEN MEZAR TAŞININ ÜZERİNE BİZ KAVUŞTUK YAZSINLAR...BİR GÜN BEN ÖLÜRSEM MEZAR TAŞIMIN ÜZERİNE BİZ AYRILDIK BİR GÜN SEN ÖLÜRSEN MEZAR TAŞININ ÜZERİNE BİZ KAVUŞTUK YAZSINLAR...BİR GÜN BEN ÖLÜRSEM MEZAR TAŞIMIN ÜZERİNE BİZ AYRILDIK BİR GÜN SEN ÖLÜRSEN MEZAR TAŞININ ÜZERİNE BİZ KAVUŞTUK YAZSINLAR...BİR GÜN BEN ÖLÜRSEM MEZAR TAŞIMIN ÜZERİNE BİZ AYRILDIK BİR GÜN SEN ÖLÜRSEN MEZAR TAŞININ ÜZERİNE BİZ KAVUŞTUK YAZSINLAR...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.